Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-08-23

Britai Vilnių paskelbė pigiausia kelionių kryptimi

  
Britai Vilnių paskelbė pigiausia kelionių kryptimi
© Marija Kisieliūtė/Real is Beautiful nuotr.
Vilnius rekomenduojamas tiems, kurie nori pakeliauti pigiau.
Šie miestai yra puikios vietos atradimams, o mažiau populiarios vietos pasirinkimas sumažins išlaidas kelionei ir leis daugiau skirti sau

Įtakingas Jungtinės Karalystės leidinys skelbia, kad Lietuvos sostinė šį rudenį yra geriausias pasirinkimas keliauninkams, ieškantiems trumpų išvykų į kitų šalių miestus („city breaks“).

Nors vasarą kelionių kaina tarp Lietuvos ir JK išauga šimtais procentų, britų spaudos flagmano „The Independent“ kelionių skiltis ragina rudenį praleisti trumpas atostogas Vilniuje.
Skelbiama, kad rugsėjo-kovo mėnesiais viešnagė šiame mieste yra pigiausia Europoje – skrydžiai ir nakvynė kainuoja vos 80 svarų sterlingų. Trijų patiekalų pietūs vidutinio lygio restorane įkainoti 15,65 £, o pinta vietinio alaus – vos 2,68£.
 
Pagal šiuos įkainius sudarytas specialus indeksas lėmė, kad Vilnius atsidūrė pigiausių miestų sąrašo viršūnėje.
 
„The Independent“ cituoja ir naujausią Vilniaus reklaminę kampaniją, skirta vilioti į miestą jaunus keliautojus: „Europos G taškas. Niekas nežino, kur jis, bet kai atranda – tai nuostabu“.
 
Antrą vietą sąraše dalijasi Slovakijos sostinė Bratislava ir pagrindinis Vengrijos miestas Budapeštas, kuriems aplankyti užtektų 103 svarų sterlingų. Už jų seka Turinas (Italija) ir Krokuva (Lenkija) bei Amsterdamas (Olandija), Berlynas, Kiolnas, Hamburgas, Frankfurtas bei Diusseldorfas (visi – Vokietija).
Brangiausios išvykos, pagal dabar skelbiamas kainas, minėto sezono metu bus į Dubrovniką (Kroatija). Už tuos pačius dalykus, kas Vilniuje kainuoja 80£, čia teks pakloti 292 svarus sterlingų, brangiausiųjų sąraše taip pat atsidūrė Suomijos sostinė Helsinkis (289£) ir Briugė (belgija, 265£).
 
Alaus mėgėjams patariama keliauti į Bulgariją: čia šis gėrimas kainuoja pigiausiai, vos 1,14£ už pintą. 
 
„Rytų Europos miestai yra puikios vietos atradimams, o mažiau populiarios vietos pasirinkimas sumažins išlaidas kelionei ir leis daugiau skirti sau“, – aiškina indekso duomenis kelionių ekspertė
Emma Coulthurst.
Vilnius. Aistė Bu/Real is Beautiful nuotr. Vilnius. Aistė Bu/Real is Beautiful nuotr.
 
 
 
 
  

Žymos: Vilnius, Kelionės, the independent, g taškas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad patikti moterims, reikia būti protingu, turtingu, gražiu arba katinu.