Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-05

Britė iš savo genitalijų sukūrė kaklo papuošalą

  
Britė iš savo genitalijų sukūrė kaklo papuošalą
Į pagalbą pasitelkusi dekoratyvinius blizgučius ir klijus Tracy sukūrė, anot jos, madingą aksesuarą

Dviejų vaikų mama, modelis Tracy Kiss, gyvenanti Londone pribloškė pasaulį savotišku meno kūriniu – po genitalijų srities korekcinės operacijos likusias dalis ji panaudojo kaklo papuošalui sukurti, kurį šiuo metu mielai nešioja.

Praėjusiais metais sveikatos sumetimais Tracy ryžosi makšties mažinimo operacijai, mat dėl trinties intymioje vietoje nuolatos jautė deginimą, skausmą ir perštėjimą.
Chirurginiu būdų genitalijos buvo sumažintos, o tai kas liko po operacijos 29-erių Tracy nusprendė išsaugoti – patalpino liekanas plastikiniame indelyje su chirurginiu skysčiu. Tačiau bėgant laikui vaizdas indelyje kito – vaginos dalys ėmė raukšlėtis, tad Tracy nusprendė, jog geriausias sprendimas, norint išsaugoti jai brangias dalis, apipavidalinus iš jų sukurti savotišką papuošalą.
 
Į pagalbą pasitelkusi dekoratyvinius blizgučius ir klijus Tracy sukūrė, anot jos, madingą aksesuarą. Žėrinčiais kristalais nusėtą vaginos dalį teliko pamerkti į specifinę masę, kad ji sukietėtų ir pakabinti ant specialios, papuošalų kūrėjų naudojamos dekoratyvinės juostelės.
 
Tokiu, kiek neįprastu būdu Tracy sako norinti atkreipti dėmesį į moteriškų lytinių organų sveikatą. Pasak moters, jos dar nė 10-ies nesulaukusi dukra dar yra šiek tiek per jauna, kad su ja būtų galima apie tai kalbėti, tačiau Tracy įsitikinus, jog bėgant laikui ir ji supras lytinių organų priežiūros svarbą. Pati moteris gailisi, kad ankščiau neprabilo apie tai, kokius skausmus ir sunkumus jai teko patirti prieš korekcinę operaciją.
  

Žymos: papuošalai, vagina

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)