Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-04

Britė šimtus tūkstančių svarų užsidirba pardavinėdama purvinas kojines

  
Britė šimtus tūkstančių svarų užsidirba pardavinėdama purvinas kojines
© Instagram

Kaip per metus užsidirbti 100 tūkst. svarų sterlingų? Viena Anglijoje gyvenanti mergina pardavinėja savo nešvarias kojines ir panešiotus batus. Kodėl? Taip ji įgyvendina pėdų fetišą turinčių žmonių troškimus.

Kai vienas žmogus pagyrė gražias 33-ejų Roxy Sykes pėdas, moteris suprato, kad ji galėtų iš to užsidirbti pinigų. Taip R. Sykes įsitvirtino pėdų fetišo industrijoje. Susikūrusi paskyrą socialiniame tinkle, ji nusprendė įsitikinti, ar jos pėdos iš tiesų kažkam galėtų būti įdomios. Per mėnesį surinkusi daugiau nei 10 tūkst. sekėjų, ji nusprendė išpildyti savo gerbėjų svajones.
Londone gyvenanti mergina pradėjo pardavinėti dėvėtas kojines ir batus. Už vieną porą purvinų kojinių ji prašo maždaug 20 svarų sterlingų, o batus – 10 kartų brangiau.
Roxy skaičiuoja, kad šiuo „verslu“ užsiima jau ketverius metus ir tikina, kad per mėnesį gali uždirbti iki 8 tūkst. svarų sterlingų.
 
„Kai vienas kolega man pasakė, kad turiu gražias pėdas, nusprendžiau susikurti paskyrą socialiniame tinkle ir jas demonstruoti. Tik sulaukusi tūkstančių sekėjų ir jų žinučių, kuriose prašoma atsiųsti mano avėtus batus ir kojines, supratau, kad iš to galiu užsidirbti. Iš pradžių fotografijose nenorėjau demonstruoti savo veido, kad įsitikinčiau, jog žmones iš tiesų domina tik mano pėdos. Tačiau kai atsirado klientų, pasiryžusių mokėti pinigus, mane užplūdo adrenalinas. Nemanau, kad kada nors sustosiu tai dariusi“, – portalui Mirror.co.uk sakė Roxy.
 
Tiesa, moteriai teko susidurti su ganėtinai didele konkurencija, tad ji turėjo sugalvoti, kaip pritraukti daugiau klientų. Roxy ėmė fotografuoti savo pėdas įvairiose vietose, tokiose kaip posėdžių kambarys, kavinės, paplūdimys, taip pat daryti vaizdo įrašus.
 
„Už kelių sekundžių trukmės vaizdo įrašą, kuriame tiesiog judinu savo pirštus, prašau 100 svarų sterlingų“, – apie įkainius prasitarė ji.
Nepaisant to, kad šią industriją supa labai daug nemalonių gandų, artimiausiu metu R. Sykes neplanuoja nutraukti šios veiklos. „Man tikrai patinka tai, ką darau. Pažvelgusi kiek kitaip į šią industriją supratau, kad galiu tai paversti darbu. Niekada neturėjau problemų dėl to, ką dariau, tam taip pat neprieštarauja nei mano šeima, nei draugai“, – sakė Roxy.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Verslas, britė, kojinės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...