Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Goda Ambrazas   |   2010-07-19

Britės nuotakos ieško riebių pamergių

  
Britės nuotakos ieško riebių pamergių

Rimtas tyrimas apie tai, su kokiomis problemomis susiduria tuoktis susirengę JK jaunavedžiai, atskleidė komišką, tačiau įvardintą kaip vieną rimčiausių problemų – būsimoms britų nuotakoms sunkiausia pasirinkti pamerges.

Net trečdalis apklaustų britų nuotakų sako, jog jos rinktųsi antsvorį turinčias drauges į pamergių pulką, kad pačios atrodytų lieknesnes žengdamos prie altoriaus, skelbia „Daily Mail“. Sudarydamos vestuvių svečių sąrašą jos taip pat kreipia dėmesį į svečių gabaritus – storesni svečiai esą nuotakai priimtinesni, mat tarp tokių ji jaučia didesnį pasitikėjimą savimi.
Tik mažiau nei pusė būsimų nuotakų prisipažino, kad „sėda ant dietos“ prieš vestuves, norėdamos šią įsimintiną dieną atrodyti tobulai. Tyrimą atliko dietologai. Jų atstovė Fiona Hunter sakė: „Nuotakos per vestuves visada nori atrodyti tobulai. Kai esi nuotaka – visų akys nukeiptos būtent į tave. Tai daugeliui moterų atima pasitikėjimą savimi. Kadangi jos jaučia didžiulį aplinkinių spaudimą atrodyti idealiai, tai ir paaiškina norą rinktis stambesnes nei jos pačios pamerges, kad optiškai nuotaka atrodytu lieknesnė.“
 
Kitas tyrimas atskleidė dar vieną vestuvinių tradicijų pokytį – daugelis jaunavedžių vietoj tradicinio dovanų sąrašo vis dažniau renkasi vokelius su pinigais, kuriuos svečiai dovanoja jiems, užuot dovanoję buities daiktų. Apie 45 proc. jaunavedžių iš vestuvių svečių nori gauti grynųjų vietoj dovanų, o 26 proc. rinktųsi kelionės čekį savo povestuvinei kelionei. Tas pats tyrimas parodė, kad britų jaunavedžiai savo vestuvėms išleidžia vidutiniškai apie 20 tūkst. svarų.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.