Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-09-09

Britų pareigūnai iš lietuvės paėmė vaiką

  
Britų pareigūnai iš lietuvės paėmė vaiką
© Wikipedia nuotr.
Vaiko mamai neleista paimti iš darželio.
Manoma, kad vaiko atžvilgiu buvo panaudotas smurtas.

Ryte į vaikų darželį savo sūnų nuvedusi lietuvė vakare jo atsiimti negalėjo – mažamečio motinai neatidavė personalas bei policijos pareigūunai.

Kaip teigia moteris, prašiusi neminėti jos vardo ir pavardės, ketvirtadienį ryte vaiką palikus darželyje Londone, per pietus ji sulaukė įstaigos vadovės žinutės, kad atsiimant sūnų užeitų pas direktorę į kabinetą. Ji taip ir padariusi.
Po darbo jos laukė ne tik direktorė, bet ir socialinė darbuotoja bei policijos pareigūnai. Jie teiravosi, koldėl ant vaiko kūno atsirado mėlynės, o ši atsakiusi, jog mažylis yra labai aktyvus, todėl dažnai virsta ir susitrenkia. Gimdytojai į tai atšauta, jog mėlynės nepanašios į tokias, kokios lieka po nukritimo.
 
To užteko, kad vaikas laikinai priglaustas rūpybos įstaigoje, o mamai liepta vykti namo. 
 
Vaiką gimdytoja galės pamatyti tik po 72 valandų nuo paėmimo.
 
Šoko ištikta moteris kreipėsi į Lietuvos ambasadą Londone ir tikina gavusi patvirtinimą, jog sulauks diplomatų pagalbos aiškinantis situaciją.
 
 
  

Žymos: Vaikų darželis, motina ir sūnus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****