Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-10-06

Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja

  
Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja
© Wikipedia nuotr.
Šeima per 10 dienų neteko 3 narių.
Vaikų dar nepalaidojusi moteris neteko ir brolio

Prieš porą savaičių Jungtinę Karalystę sukrėtė žinia apie dviejų kūdikių mirtį iš trynukų grupelės, o vaikų motinai nespėjus atsigauti po patirto šoko likimas jai smogė dar vieną skaudų smūgį.

Rugsėjo 23-iosios ryte Velse esančiame name pastebėta, kad nekvėpuoja du vos 5 mėnesių mažyliai iš trynukų grupelės, kūdikius skubiai nugabenus į ligoninę ten jų gyvybės medikams išsaugoti nepavyko.
Staigios berniukų mirties priežastys nepaaiškėjo iki šiol. Anksčiau skelbta versija – apsinuodijimas smalkėmis – buvo atmesta, tyrimas tęsiasi iki šiol, jo pareigūnai nekomentuoja. Neatmetama, kad jie mirė nuo staigios kūdikių mirties sindromo.
 
Šis įvykis sukrėtė visuomenę, o kaip vaikų mirtis paveikė motiną, galima tik įsivaizduoti – artimiausi jos aplinkos žmonės prakalbo, kad 29 metų Sarah Owen yra reikalinga nuolatinė pagalba. Vienas iš ja besirūpinančių žmonių – 31 metų brolis Steve’as ne tik guodė moterį sunkiu momentu, bet ir ėmėsi organizuoti mažųjų savo sūnėnų laidotuves.
 
Tačiau rūpestingasis dėdė jų nesulaukė – trečiadienį, po patirto širdies smūgio mirė ir Steve’as. Vyras kitą dieną būtų sulaukęs 32 metų.
 
Kaimynai sakė, kad vyras pastarosiomis dienomis ėmė skųstis krūtinės skausmais, tačiau į gydytojus nesikreipė, esą reikėjo pasirūpinti sielvartaujančia seserimi.
 
Šeimos draugas pranešė, kad Sarah po brolio mirties jau nebeturėjusi jėgų verkti – tiesiog sustingusi ir vis kartojusi, jog negali patikėti, kad tokios skaudžios nelaimės gali įvykti per tokį trumpą laiką.
 
Po S. Owen’o mirties našlaičiais liko 5 vaikai.
  

Žymos: Mirtis, Šeima, kūdikio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.