Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-10-06

Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja

  
Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja
© Wikipedia nuotr.
Šeima per 10 dienų neteko 3 narių.
Vaikų dar nepalaidojusi moteris neteko ir brolio

Prieš porą savaičių Jungtinę Karalystę sukrėtė žinia apie dviejų kūdikių mirtį iš trynukų grupelės, o vaikų motinai nespėjus atsigauti po patirto šoko likimas jai smogė dar vieną skaudų smūgį.

Rugsėjo 23-iosios ryte Velse esančiame name pastebėta, kad nekvėpuoja du vos 5 mėnesių mažyliai iš trynukų grupelės, kūdikius skubiai nugabenus į ligoninę ten jų gyvybės medikams išsaugoti nepavyko.
Staigios berniukų mirties priežastys nepaaiškėjo iki šiol. Anksčiau skelbta versija – apsinuodijimas smalkėmis – buvo atmesta, tyrimas tęsiasi iki šiol, jo pareigūnai nekomentuoja. Neatmetama, kad jie mirė nuo staigios kūdikių mirties sindromo.
 
Šis įvykis sukrėtė visuomenę, o kaip vaikų mirtis paveikė motiną, galima tik įsivaizduoti – artimiausi jos aplinkos žmonės prakalbo, kad 29 metų Sarah Owen yra reikalinga nuolatinė pagalba. Vienas iš ja besirūpinančių žmonių – 31 metų brolis Steve’as ne tik guodė moterį sunkiu momentu, bet ir ėmėsi organizuoti mažųjų savo sūnėnų laidotuves.
 
Tačiau rūpestingasis dėdė jų nesulaukė – trečiadienį, po patirto širdies smūgio mirė ir Steve’as. Vyras kitą dieną būtų sulaukęs 32 metų.
 
Kaimynai sakė, kad vyras pastarosiomis dienomis ėmė skųstis krūtinės skausmais, tačiau į gydytojus nesikreipė, esą reikėjo pasirūpinti sielvartaujančia seserimi.
 
Šeimos draugas pranešė, kad Sarah po brolio mirties jau nebeturėjusi jėgų verkti – tiesiog sustingusi ir vis kartojusi, jog negali patikėti, kad tokios skaudžios nelaimės gali įvykti per tokį trumpą laiką.
 
Po S. Owen’o mirties našlaičiais liko 5 vaikai.
  

Žymos: Mirtis, Šeima, kūdikio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.