Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-06

Buvę Th. May bendražygiai reikalauja premjerės atsistatydinimo

  
Buvę Th. May bendražygiai reikalauja premjerės atsistatydinimo Daugelis politikų šiuo metu mano, kad Theresa May yra netinkama vadovė.

Jungtinės Karalystės premjerę Theresą May lydint vis daugiau nesėkmių ir nesusipratimų, penki buvę ministrų kabineto nariai prisijungė prie grupės parlamentarų, kurie siekia ministrės pirmininkės atsistatydinimo dar iki šių Kalėdų.

Kaip išsiaiškino ir pranešė naujienų portalas Standard.co.uk, apie trisdešimt Parlamento narių siekia „nekompetetingos” šalies vadovės atsistatydinimo ir ruošia oficialų, Vyriausybei skirtą laišką, kurį planuoją išsiųsti dar iki šios žiemos švenčių.
Po trečiadienį įvykusio fiasko, kuomet Theresos May oficialios kalbos metu šalies vadovę ištiko, kaip spėjama susijaudinus, kosulio priepuolis dėl iš jos viešai pasijuokusio komiko bei itin sudėtingai besiklostančių derybų dėl „Brexit”, premjerė patiria vis daugiau spaudimo pasitraukti iš valstybės vadovės posto.
 
 
Buvęs ministras Edas Vaizay’us patvirtino, kad „keli” parlamentarai norėtų Th.May atsistatydinimo, tuo tarpu kitas Parlamento narys teigė, kad prie delegacijos, kuri siekia konfrontuoti premjerę, prisijungė jau apie trisdešimt parlamentarų.
 
„Premjerė prarado savo autoritetą”, - privačiai Standard.co.uk teigė keli parlamentarai.
 
Remiantis Parlamente sklandančiais gandais, daugelis politikų šiuo metu mano, kad Theresa May yra netinkama vadovė ir tikisi, kad premjerė pati įvertins situaciją bei iš posto pasitrauks savo noru.
 
 
 
  

Žymos: Parlamentas, Anglijos politika, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du kurčnebyliai ir kalbasi gestais tarpusavyje:
– Na, kaip tau vakar Jeronimo gimtadienis?
– Oi, neklausk. Prisidainavau, kad šiandien vos rankas pakeliu...