Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt   |   2019-06-16

Buvęs apsaugininkas papasakojo, kas nedavė ramybės karalienei: po šio susitikimo princesė Diana išbėgo apsiverkusi

  
Buvęs apsaugininkas papasakojo, kas nedavė ramybės karalienei: po šio susitikimo princesė Diana išbėgo apsiverkusi
© facebook nuotrauka

Buvęs karališkosios šeimos apsaugos pareigūnas papasakojo, kad princesė Diana iš susitikimo su karaliene išėjo apsipylusi ašaromis, nes išgirdo tiesmuką karalienės komentarą. Karalienė princesę Dianą išsikvietė po šios apsilankymo AIDS aukoms padedančioje labdaros organizacijoje, praneša „The Daily Star".

Apsilankymo metu princesė paspaudė ranką AIDS sergančiam vyrui – tačiau buvo be pirštinių. Tuo metu daug kas manė, kad AIDS galima užsikrėsti tiesioginio odos kontakto metu. Dokumentinėje „Netflix" juostoje „Karališkieji Vindsoro rūmai" atskleidžiama, kad Diana savo veiksmais „griovė nusistovėjusią karališkąją tvarką".
Dianos apsaugos pareigūnas Kenas Wharfe'as papasakojo, kad pamatė verkiančią Dianą, išeinančią iš susitikimo su karaliene, rašoma express.co.uk. Jis prisimena: „Aš ten kaip tik buvau, kai Diana išėjo iš susitikimo su karaliene, ir Diana verkė."
 
„Aš jos paklausiau: „Kas atsitiko?", o ji atsakė: „O, nepatikėsite, kas nutiko." „Ji papasakojo: „Karalienė pasakė: „Kodėl tu nesiimi kokios nors subtilesnės veiklos? Ko nors malonesnio?" Diana dažnai lankydavosi AIDS ir ŽIV aukoms padedančiose labdaros organizacijose, taip pat hospisuose ir labdaringuose renginiuose, kuriuose jiem buvo renkamos lėšos.
 
Savo karališkąjį statusą ji naudojo skleisdama žinią apie gerus darbus. Patrickas Jephsonas, kuris 1989-1996 buvo asmeninis Dianos sekretorius, prisimena, kad princesei vis buvo patariama užsiimti labiau tradicine labdara. Jis papasakojo: „Aplinkiniai manė, kad ji jausis laimingesnė, užsiimdama labiau tradicinėmis labdaringomis veiklomis, pavyzdžiui, padėtų organizacijoms, besirūpinančiomis gyvūnais."
 
„O ji man vieną dieną pasakė: „Patrickai, rūpinsimės gyvūnų labdaros organizacijomis, kai nebeliks žmonėmis besirūpinančių labdaros organizacijų poreikio." Princesė Diana žuvo tragiškoje automobilio avarijoje 1997 m. Avarijoje jai buvo pradurtas plautis.
 
Iškart po avarijos princesė dar sugebėjo komunikuoti su atskubėjusiais greitosios pagalbos gydytojais, bet greitosios pagalbos automobilyje neteko sąmonės ir jai sustojo širdis. Dianai buvo atlikta sudėtinga operacija, bet, deja, operacinėje ji mirė. Princesei buvo 36 m. Avarijoje žuvo ir jos artimas draugas Dodi Fayadas.
  

Žymos: Labdara, Karališkoji šeima, Netflix, Princesė Diana

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.