Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Paulius Valatkevičius   |   2011-08-08

Chuliganai toliau niokoja Londoną: smarkiausiai nukentėjo Hackney (atnaujinta)

  
Chuliganai toliau niokoja Londoną: smarkiausiai nukentėjo Hackney (atnaujinta)
© P.Valatkevičius
Stratfordo prekybos centre parduotuvės užsidarinėjo jau po 14 val.

Chuliganai pirmadienį po pietų Londoną vėl pavertė karo zona. Nusikaltėliai ne tik užpuldinėjo pareigūnus, bet ir degino automobilius, pastatus, niokojo policijos mašinas ir miesto autobusus. Didžiausi neramumai kilo Hackney rajone, susidūrimai taip pat vyko Lewisham ir Croydon rajonuose. Pastarajame buvo padegta didelė baldų parduotuvė. Neramumai persimetė ir į kitus miestus - 300 jaunuolių susirinko Birmingeme.

Internete sklandė informacija, kad šįvakar klius ir Stratfordui. "Gavau žinutę, kad šiandien 7 valandą vakaro imsime Stratfordą", - per socialinį tinklą skelbė internautas, pasivadinęs JustBrown. Tačiau iki 21 val. Stratforde rimtesnių incidentų nebuvo užfiksuota.
„Tiesos“ žurnalistas pats įsitikino, kad policija pasiruošė Stratfordo apgulčiai. Prie Stratfordo stoties pirmadienį po pietų buvo sutelktos nemažos pareigūnų pajėgos, gatvėse taip pat apstu policijos. Dideliame Stratfordo prekybos centre parduotuvės užsidarinėjo nuo 14 valandos.
 
D.Britanijos premjeras Davidas Cameronas ir Londono meras Borisas Johnsonas atšaukė savo atostogas ir rytoj grįžta į miestą.
 
Neramumai prasidėjo šeštadienį Totenhamo rajone, o vakar jau buvo išplitę po kitus Londono rajonus
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****