Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-01-23

D. Britanijai gresia radikalių islamistų išpuolis

  
D. Britanijai gresia radikalių islamistų išpuolis Pasak užsienio reikalų sekretoriaus Ph. Hammondo, šiuo metu D. Britanijai iškilęs rimtas pavojus.

Didžiajai Britanijai iškilęs labai didelis pavojus dėl galimų Islamo valstybės (ISIS) išpuolių. Užsienio reikalų sekretorius Philipas Hammondas perspėjo, kad šalis patenka į didžiausią rizikos grupę, skelbė independent.co.uk.

Politiko teigimu, Sirijoje ir Irake veikiančios islamistų grupuotės – turbūt didžiausia grėsmė D. Britanijos saugumui. Užsienio reikalų ministrai iš viso pasaulio susirinko Londone pasitarti, kaip geriausia užkirsti kelią radikaliems kovotojams, pristatantiems save Islamo valstybės nariais.
„Yra didelė tikimybė, kad šiuo metu planuojama ISIS įkvėpta ataka ir jei mes neperimsime jos kontrolės į savo rankas, gali įvykti tragedija. Žinome, kad yra žmonių, norinčių mums pakenkti, todėl privalome išlikti budrūs ir sunkiai dirbti, kad užtikrintume saugumą prieš galimą išpuolį“, - kalbėjo Ph. Hammondas.
 
Užsienio sekretorius pridūrė, kas šalies saugumiečiai dirba ištisą parą ir tikrina bet kokius įtartinus asmenis bei veiksmus. „Manau po pastarųjų savaičių įvykių pasaulyje, visi esame šiek tiek įsibaiminę. Jaudinamės, kad pavojinga ideologija gali pakenkti mums mūsų pačių namuose. Matėme pagrobtus britus, kuriems viešai įvykdyta egzekucija, tai reiškia, kad ISIS mūsų atžvilgiu nusiteikusi rimtai“, - pasaulio užsienio reikalų ministrams dėstė Ph. Hammondas.
 
 
  

Žymos: Musulmonai, Terorizmas, ISIS,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...