Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-04-10

Dauguma britų šnipinėja kaimynų sodus 

  
Dauguma britų šnipinėja kaimynų sodus
© Daugiau nei pusė britų šnipinėja kaimynų sodus.
Smagu matyti šiek tiek sveikos konkurencijos tarp šalies sodų savininkų. Dar smagiau, kad sodininkyste domisi vis daugiau jaunimo.

Jei negalite susilaikyti ir slapčia persisveriate per nuo kaimynų skiriančią tvorą pasižiūrėti kaip jie susitvarkė savo sodą – galite nesigėdinti, nes tokie jūs ne vieni. Pasirodo, daugiau nei pusė Jungtinės Karalystės gyventojų apklausoje prisipažino slapčia tikrinantys ar žolė kaimynų sode nėra žalesnė, - pranešė portalas dailymail.co.uk

Slapčia įvertinami ne tik kaimynų sodininkystės įgūdžiai ar gėlių įvairovė. Daug dėmesio skiriama lauko baldams, vandens instaliacijoms bei sodo dekoracijoms.
Net trečdalis prisipažino, kad kaimynų sodai jiems paliko tokį įspūdį, kad ir patiems teko pasitempti bei pagražinti savo žemės lopinėlius. Tuo tarpu 24 proc. apklaustųjų teigė, kad iš pavydo yra davę melagingų sodininkystės patarimų.
 
Turėti savo sodą britams yra labai svarbu. Flickr nuotr.
 
Pavydo sukelti blogi darbai nesibaigia tik patarimais. Gyvūnų augintojai prisipažino savo šunis ir kates skatinantys „reikalus” atlikti ant kaimyno pievelės. Nedidelė dalis pasakojo, kad sode rastus šliužus visuomet permeta į kaimyno sklypą.
 
„Smagu matyti šiek tiek sveikos konkurencijos tarp šalies sodų savininkų. Dar smagiau, kad sodininkyste domisi vis daugiau jaunimo”, - sakė „Asdos” sodo reikmenų skyriaus vadovas Dave’as Bartle’as.
 
Didžioji dauguma apklaustųjų teigė, kad turėti sodą ar bent mažą žemės lopinėlį jiems yra labai svarbu. Tai gali paaiškinti, kodėl kasmet vidutiniam sodui prižiūrėti Jungtinės Karalystės gyventojai išleidžia apie £1,200. Kai kurie prisipažino, kad sodo išvaizda jiems yra svarbiau nei pats būstas.
 
Tik 19 proc. visų apklaustųjų teigė, kad kapstytis sode jų nuomone yra nuobodus užsiėmimas.
 
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, Sodas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?