Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

FT.com ir Tiesa.com inf.   |   2011-11-17

D.Britanijoje toliau didėja nedarbas

  
D.Britanijoje toliau didėja nedarbas Darbo neturi milijonas jaunuolių.

Jaunimo nedarbo lygis pakilo labiau nei tikėtasi. Statistikos duomenys ima gąsdinti D.Britanijos vyriausybę. Bedarbių 16 – 24 metų amžiaus grupėje padaugėjo 67 tūkstančiais (šiuo metu jų jau 1,2 milijono).

Tai yra 21.9% fiziškai įgalaus ir darbo ieškančio jaunimo, skelbė tinklalapis ft.com. Į statistikos duomenis įtraukti ir mokiniai bei studentai, ieškantys darbo pusei dienos. Jų šiuo metu yra 286 tūkstančiai.
Pasak biuro darbuotojų, aukštesnis jaunimo nedarbo lygis buvo tik 1980 metų viduryje, kuomet šalį buvo ištikusi ekonominė krizė ir ji buvo niokojama „Geležies ir plieno“ streikų, keltų plieno liejyklos darbuotojų.
 
Suvedus statistinius duomenis paaiškėjo, jog per keletą mėnesių į bedarbių gretas įstojo dar 129 tūkstančiai žmonių, tad bendras jų skaičius šiuo metu sudaro 2.62 milijono. Nacionalinio statistikos biuro duomenimis, šis skaičius didžiausias nuo 1994 metų ir kur kas didesnis už tą, kurio tikėjosi Britanijos ekonomistai.
 
Darbo ministras Chris Grayling teigė, kad vyriausybei atsivėrė akys. „Stengiamės daryti viską, kas mūsų galioje, kad suteiktume kuo daugiau darbo vietų, o ypač jauniems, gyvenimą dar tik pradedantiems žmonėms“, – tinklalapiui ft.com sakė ministras.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****