Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Egidija Lekavičienė   |   2011-02-09

D.Cameronas kirto iš peties

  
D.Cameronas kirto iš peties D.Britanija, anot D.Camerono, neketina įsivesti euro.

Didžioji Britanija pati nesirengia įsivesti euro, ji nesileis būti įtraukta į pastangas stabilizuoti šią valiutą – tačiau būdama suinteresuota stipria euro zona, linki jai visokeriopos sėkmės.

="text-align: left">Tai pareiškė Didžiosios Britanijos ministras Pirmininkas Davidas Cameronas duodamas interviu „Süddeutsche Zeitung“ Мiuncheno saugumo konferencijos metu.
 
„Aš nepalaikau Didžiosios Britanijos prisijungimo prie bendros valiutos idėjos. Mes nedalyvausime ir naujose Sąjungos pastangose, kuriomis siekiama sustiprinti ir palaikyti eurą. Bet nesupraskite manęs klaidingai: aš noriu, kad euro zona būtų stipri, noriu, kad euro zona išspręstų savo problemas. Ir Didžioji Britanija jokiu būdu nestos skersai kelio euro zonos šalims, jei jos pajus būtinybę sureguliuoti savo neseniai patirtus sunkumus, – nurodė JK premjeras. Stipri ir sėkminga euro zona – tai atitinka Didžiosios Britanijos interesus“ – pabrėžė D. Cameronas.

Beje, kitas D. Camerono pareiškimas šią savaitę sulaukė dar daugiau pasaulio visuomenės dėmesio. Kalbėdamas Miuncheno konferencijoje D. Cameronas pareiškė, jog jo šalis nusivylė daugiakultūrine politika ir pažymėjo, jog atėjo metas keisti prioritetus. Jo nuomone, dėl Didžiojoje Britanijoje iki šiol vykdytos pernelyg tolerantiškos politikos visų kultūrų atžvilgiu susikūrė izoliuotų nacionalinių bendruomenių, kurios ne tik nenori integruotis į britų visuomenę, bet yra netgi priešiškos europietiškoms vertybėms, o su tuo taikstantis sudaroma itin palanki terpė vešėti islamiškajam ekstremizmui.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!