Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-05-10

Degalinėse – paslaptingas pinigų nuskaičiavimas

  
Degalinėse – paslaptingas pinigų nuskaičiavimas
© Gary Rogers/geograph.org.uk nuotr.
Su paslaptingu pinigų dingimu susidūrė žmonės, apsilankę „Asda“ savitarnos degalinėse.
99 £ suma banko sąskaitose buvo įšaldyta ir kitiems žmonėms, apsilankiusiems minėto tinklo degalinėse

Jungtinėje Karalystėje populiariaus degalinių tinklo klientai pastebėjo, kad po kuro atsargų papildymo paslaptingai dingsta pinigai.

Klientų nusiskundimai nukreipti į „Asda“ savitarnos degalines – keli žmonės viešai pasiskundė, kad po apsilankymo jose iš banko sąskaitų su suma, sumokėta už degalus, nuskaičiuoti ir papildomi 99 svarai sterlingų.
Viena iš tokių buvo Jade Louise – moteris praėjusį savaitgalį kuro atsargas pasipildė Dewsbury mieste esančioje degalinėje.
 
„Benzino pyliau vos už 5 svarus sterlingų, tačiau netrukus savo internetinės bankininkystės paskyroje pastebėjau, kad banko sąskaitoje rezervuoti dar 99 £, skirti atsiskaitymui už kurą degalinėje“, – pasakojo ji.
 
Pradėjusi ieškoti informacijos socialiniuose tinkluose ji greitai suprato, kad yra ne vienintelė, atsidūrusi tokioje situacijoje – 99 £ suma banko sąskaitose buvo įšaldyta ir kitiems žmonėms, apsilankiusiems minėto tinklo degalinėse.
 
Po šių atvejų paviešinimo socialiniuose tinkluose į kilusį skandalą skubiai sureagavo ir „Asda“ – tinklo atstovai paaiškino, kad keliose šalies degalinėse buvo išbandytas naujas būdas, kuris padeda apsisaugoti nuo sukčių, nesumokančių už degalus.
 
Pasirodo, kiekvieną kartą prieš įsipilant kuro ir nuskaičius banko kortelę sąskaitoje automatiškai rezervuojami 99 svarai sterlingų – taip įsitikinama, kad kliento sąskaitoje yra užtektinai pinigų susimokėti už degalus.
 
Deja, ne visi bankai gali garantuoti, kad įšaldyta suma būtų tučtuojau grąžinta klientui. Dėl to nutarta naująją tvarką atšaukti.
„Nors dėl to sulaukėme labai nedaug skundų, negalėsime toliau įgyvendinti šio sumanymo ir rizikuoti mūsų klientų pasitikėjimu“, – teigiama „Asda“ pranešime.
 
Nukentėjusioji taip pat pasiūlė problemos sprendimą prekybos tinklui.
 
„Tiesiog grąžinkite į degalines žmones – duosite jiems darbo“, – kritikavo verslo gigantą J. Louise.
 
  

Žymos: Bankai, Degalinės, Asda, banko sąskaita,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!