Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2016-06-07

Deividas Kameronas apkaltino ,,Brexit" šalininkus melu

  
Deividas Kameronas apkaltino ,,Brexit" šalininkus melu

Paaiškejus, jog už Jungtinės Karalsytės pasitraukimą iš Europos Sajungos balsuoti raginantys politikai pirmauja nuomonių apklausose, Ministras Pirmininkas Deividas Kameronas surengė netikėtą spaudos koferenciją, kurioje savo oponentus apklatino melu ir dar kartą paragino žmones balsuoti.

Kalbėdamas ant pastato Londone stogo, Deividas Kameronas teigė, jog Brexit kompanijos šalininkai neteisingai aiškina žmonėms pasitraukimo iš Europos Sąjungos pasekmes. Jis apkaltino Brexit lyderius Borisą Johnsoną ir Michael Gove sąmoningai skleidžiančius melagingą informaciją. Pastarasis politikas  žmonėms aiškino, jog neverta kreipti dėmesio į ekspertų perspėjimus apie tai, kokios ekonominės proglemos užgriūtų Jungtinę Karalystę, šiai pasitraukus iš Europos Sąjungos. 
Paklaustas, ar ši netikėta spaudos konferencija yra ženklas, jog už pasilikimą Europos Sąjungoje agituojančioje stovykloje kilo panika paaiškejus, kad jei pralaimi žmonių apklausose, Deividas Kameronas atsakė neigiamai.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.