Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Daily Mail   |   2015-02-09

Dėl kokių nešvankybių aiškinosi „Ryanair” darbuotojai

  
Dėl kokių nešvankybių aiškinosi „Ryanair” darbuotojai
© „Facebook” nuotr.
Štai tokia užklasine veikla užsiima „Ryanair” darbuotojai darbo metu

Socialiniai tinklai Anglijoje ir Lietuvoje jau bene savaitę ūžia nuo nuotraukų, kuriose užfiksuota, kaip Airijos oro uoste darbo metu linksminasi „Ryanair” darbuotojai. Tačiau ne menkesnę nuostabą keleiviams sukėlė ir pačios kompanijos pasiaiškinimas dėl pavaldinių linksmybių.

Bagažą į lėktuvus kraunantys avialinijų darbuotojai už mėtomus lagaminus ar itin lėtą jų atidavimą keleivių keikiami dažnai. Tačiau šįkart lagaminus į lėktuvą kraunatys „Ryanair” darbuotojai dėmesio centre atsidūrė dėl savo pramogų darbo metu.
Keleivis pasipktino „Ryanair” darbuotojų ant sniego sukurtu „piešiniu,” kurį net nufotografavo. Ant sniego šalia lėktuvo puikavosi didžiulis vyriškas lyties organas, pranešė „Daily Mail."
 
Ši nuotrauka akimirksiu išplito socialiniuose tinkluose. Tačiau daugiausiai juoko internautams sukėlė ne darbuotojų meninės išraiškos vaisius, o „Ryanair” vadovų reakciją į tokią "užklasinę" veiklą.
 
„Nors mūsų žemės įgula su darbais spėja apsisukti gerokai greičiau nei per reiklaujamas 25 minutes, menas nėra jų stiprioji pusė, mat jie visiškai pamiršo sniego lėktuvui pripiešti sparnus,” – viso pasaulio žiniasklaida cituoja oficialų „Ryanair” kompanijos atstovo pasisakymą apie incidentą.
 
„O, Airija, niekada nepasikeisk,” – taip į nuotrauką ir kompanijos komentarus reagavo vienas keleivis. Kitas teigė, kad tokie meno kūriniai parodo, „ką apie savo bosus mano „Ryanair” pavaldiniai”.
 
Pastaruoju metu „Ryanair” itin stengiasi pataisyti savo reputaciją keleivių akyse. Oro uostuose gerokai sumažintos įmokos už bagažą ir įlaipinimo korteles, be to, keleiviams dabar už dyką leidžiama į saloną neštis ne tik pagrindinį lagaminą, bet ir mažesnę rankinę. Kartu keliaujančioms šeimoms kompanija siūlo daugybę nuolaidų ir pagerintų paslaugų.
 
Panašu, kad „Ryanair” pastangos atsiperka – paskutinįjį ketvirtį kompanija teigia uždirbusi 37 milijonus svarų pelno – gerokai daugiau nei tikėjosi rinkos ekspertai.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Dublinas, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du alkani studentai sėdi kambaryje ir rūko. Vienas staiga klausia:
- Klausyk, nejauti? Kažkur šašlykais kvepia?!
- Kvaily, musę nuo cigaretės nusimk!