Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-14

Dėl nepadoria laikytos aprangos merginos vos neišvarė iš lėktuvo

  
Dėl nepadoria laikytos aprangos merginos vos neišvarė iš lėktuvo
© Twitter.com
Emily O'Connor

21-erių merginai, keliaujančiai iš Birminghamo į Tenerifę, buvo liepta prisidengti kūną „padoresniais“ drabužiais arba ji bus išvaryta iš lėktuvo.

Nepaisant to, jog Emily O’Connor be jokių problemų ir niekam neužkliuvusi praėjo pasų patikrą, kiek vėliau prie jos prisistatė oro uosto darbuotojai, kuriems nepatiko merginos apranga.
„Thomas Cook“ oro linijų atstovai sakė man neleisiantys įsėsti į lėktuvą, jei aš „neprisidengsiu“ kūno drabužiais, kadangi atrodžiau „nepadoriai“ ir savo išvaizda „įžeidžiau kitus“, – socialiniame tinkle rašė mergina.
 
Portalui Metro.co.uk Emily teigė, kad toks oro uosto darbuotojų elgesys sugadino jai atostogas. „Aš ėmiau drebėti, jaučiau gėdą. Toks elgesys tikrai seksistinis ir nutaikytas prieš moteris“, – pasakojo 21-erių mergina.
 
Emily pridūrė, jog vėliau švarko nesivilko vien tik iš principo. Ji nemanė savo apranga ko nors įžeidusi ar kad ji atrodė nepadroiai. „Dėl to mūsų skrydis vėlavo 20 minučių“, – atskleidė E. O’Connor.
 
 
„Thomas Cook“ oro linijų atstovai teigė, kad visi keleiviai privalo dėvėti padorią aprangą, tačiau pripažino, kad šiuo atveju darbuotojai netinkamai susitvarkė su susidariusia situacija. 
 
Įsėdusi į lėktuvą, Emily sulaukė žodinių užgauliojimų iš vyro, kuris šią susidarusią situaciją pavadino „blogiausia patirtimi jo gyvenime“.
„Kadangi visi manęs klausėsi, paklausiau lėktuvo keleivių, ar ką nors mano apranga įžeidė. Nei vienas jų neištarė nė žodžio. Oro linijų darbuotojas griebė mano krepšį ir jau norėjo išmesti mane iš lėktuvo. Tada vienas vyras sušuko: „Užsičiaupk, tu, apgailėtina moterie. Užsivilk tą švarką.“ Skrydžio palydovai nieko jam nesakė, – pasakojo Emily. – Kartu su manimi skridusi pusseserė paskolino man savo švarką, tačiau oro linijų atstovai nuo manęs nesitraukė tol, kol jo neužsivilkau. Vėliau per garsiakalbį jie papasakojo, kas įvyko ir dėl ko lėktuvas vėlavo pakilti 20 minučių. Tai mane labai supykdė ir privertė pasijusti itin nemaloniai.“
 
Visiems lėktuvo keleiviams buvo pranešta, kad Emily apranga buvo nepadori ir įžeidžianti.
 
„Apgailestaujame įskaudinę panelę O’Connor. Žinoma, šią situaciją būtume išsprendę visiškai kitaip. Kaip ir kitų oro linijų, mūsų keleiviai turi laikytis tam tikrų aprangos taisyklių. Jos galioja tiek vyrams, tiek moterims. Mūsų oro linijų darbuotojams tenka sunki užduotis šias taisykles apibūdinti keleiviams ir tai padaryti ne visada pavyksta gražiuoju“, – sakė „Thomas Cook“ oro linijų atstovas.
 
  

Žymos: Lėktuvas, Kelionė, Apranga, oro uostas, Seksizmas, Thomas Cook, nepadori apranga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!