Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-02

Dėl užtvankos griūties grėsmės evakuotas Anglijos miestas

  
Dėl užtvankos griūties grėsmės evakuotas Anglijos miestas
© Twitter.com, johndavidreece6

Jungtinės Karalystės policija ketvirtadienį įsakė evakuoti vieno šiaurės vakarų Anglijos miesto gyventojus dėl grėsmės, kad sugrius užtvankos siena.

Derbišyro policija nurodė, kad 6,5 tūkst. gyventojų turinčio Veili Bridžo žmonės turėtų nedelsdami palikti savo namus dėl „didelio pavojaus gyvybei“.
Kaip pranešama, dėl kelias dienas trukusių liūčių buvo pažeista virš miesto esančios XIX amžiaus užtvankos konstrukcija.
 
Policijos pareigūnai aplankė visus Veili Bridžo gyventojus jų namuose ir liepė jiems vykti į už kelių kilometrų esančią mokyklą. 280 km į šiaurės vakarus nuo Londono esančio miesto gyventojams taip pat patarta apsistoti pas draugus ar gimines, pasiimti savo naminius gyvūnus ir reikalingų vaistų kelioms dienoms.
 
„Tai nebuvo lengvai priimtas sprendimas, ir, mūsų vertinimu, šiai bendruomenei jis turi reikšmingą poveikį; vis dėlto tai yra precedento neturinti, greitai kintanti kritinė situacija“, – tviteryje parašė vietos policija.
 
Praėjusią savaitę JK užklupusią kaitros bangą daugelyje rajonų pakeitė smarkios liūtys. Šiaurės Anglijoje jos sukėlė potvynių, užtvindžiusių namus, kelius ir geležinkelių bėgius.
 
  

Žymos: miestas, evakuacija,, Derbyshire, Whaley Brodge, užtvanka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****