Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-04

Dingusi siunta – sugadinta šventinė nuotaika

  
Dingusi siunta – sugadinta šventinė nuotaika Išsiųsta siunta nepasiekia gavėjo jau trečią savaitę.

Skaitytoja Gražina susisiekė su „Tiesos“ redakcija, norėdama pranešti apie nesklandumus, su kuriais susidūrė, patikėjusi siuntą „Baltic Way Ltd“ vežėjams.

Moteris pasakojo, kad įmonės kontaktus gavo iš savo draugų, kurie jau anksčiau ne kartą buvo naudojęsi šios įmonės paslaugomis, todėl moteriai vis dar sunku patikėti, kad ji galėjo būti apgauta. Moteriai labiausiai gaila siuntoje buvusių kalėdinių dovanėlių artimiesiems ir apmaudu dėl sugadintos šventinės nuotaikos.
Gražina vairuotojui Pauliui siuntinį iš Londono į Vilnių įdėjo lapkričio 18 dieną ir sumokėjo 20 svarų. Siuntinį buvo pažadėta pristatyti po kelių dienų. Praėjus nustatytam terminui ir siuntai nepasiekus moters giminaičių, Gražina bandė visais įmanomais telefonais susisiekti su vežėjais. Iš jų pavyko gauti tik trumpąją žinutę, jog jie yra sugedę Vokietijoje ir yra tempiami į Jungtinę Karalystę. Dar praėjus savaitei po paskutinės gautos žinutės, moteris iš vežėjų nebesulaukia jokių žinių.
 
Norėdama patikrinti vežėjų sąžiningumą, Gražina savo draugų paprašė pas tuos pačius vežėjus tariamai užsisakyti siuntas kitoms datoms. Jie sulaukė žinučių, kad siuntiniai renkami ir pristatomi į Lietuvą.
 
„Tiesos“ redakcijai nepavyko prisiskambinti nurodytais vežėjų numeriais (+447449504111; +447428328967). Žmones, nukentėjusius nuo šio vežėjo prašome rašyti [email protected]
 
 
  

Žymos: Siuntos, Nepristatytos siuntos,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...