Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-12-19

Diskriminacija: žvejoti uždrausta tik imigrantams

  
Diskriminacija: žvejoti uždrausta tik imigrantams
© google nuotr.
Ženklas draudžia į teritoriją įeiti žvejams iš Lenkijos ir kitiems Rytų europiečiams.
Anglijos lenkai paprašė pašalinti lentelę, tačiau nesulaukė iš ūkio jokio atsakymo

Žuvininkystės ūkis pietryčių Anglijoje gali turėti rimtų nemalonumų dėl to, kad įvedė specialų draudimą laisvalaikį čia leisti tik lenkams ir „kitiems žvejams iš Rytų bloko“.

Oxfordshire’o grafystėje, prie Bicester’io kaimo esančio ūkio „Field Farm“ lankytojus šokiravo prie įėjimo kabantis ženklas.
Jis nurodo, kad į teritoriją negalima įvažiuoti automobiliais, draudžiama vestis šunis ir vaikus ir neįleidžiami… žvejai iš Lenkijos ir Rytų bloko.
 
Šį ženklą pirmieji užfiksavo Anglijoje gyvenantys lenkai, mėgstantys žūklę, o kai jie apie tai pranešė savo tautiečiui Radoslaw’ui Papiewski’ui, šis raštu kreipėsi į ūkį ir paprašė pašalinti lentelę, o kai nesulaukė iš jo jokio atsakymo, nutarė kreiptis į žmogaus teises ginančias organizacijas.
 
Jo manymu, tai akivaizdi diskriminacija, užfiksuotą faktą vyras jau išsiuntė Europos Lygybės ir žmogaus teisių komisijai bei laukia jos vertinimo.
 
„Jis rodo, kad kažkam – lenkams ir kitiems rytų europiečiams – nėra vietos Didžiosios Britanijos žvejų bendruomenėje“, – įvertino ženklą lenkas.
 
Ūkio atstovai nenusiteikę bendrauti ir su žiniasklaida. Jo interneto portalas kviečia žūklės entuziastus žvejoti vaizdingose apylinkėse, skelbia, jog čia esančiuose vandens telkiniuose gausu karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų.
 
  

Žymos: Diskriminacija, Rytų europiečiai, lenkai anglijoje, žvejyba, žvejyba anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kambarį nuomojanti šeimininkė klausia jaunos nuomininkės:
– O kodėl tavo brolis nebeužeina?
– Tas bjaurybė susirado kitą seserį.