Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2019-06-01

Donaldas Trumpas prieš savo vizitą į JK pareiškė, kad Meghan Markle - bjauri

  
Donaldas Trumpas prieš savo vizitą į JK pareiškė, kad Meghan Markle - bjauri
© facebook nuotrauka

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas išreiškė nuostabą ir pasipiktinimą dėl komentarų, kuriuos M. Markle išsakė jo prezidentinės kampanijos 2016 metais metu. 

Sussexo kunigaikštienė kartą pavadino D. Trumpą „moterų neapkentėju” bei „skaldytoju” ir parėmė jo opozicijoje stovėjusią Hillary Clinton.
Ji taip pat leido suprasti, kad išvyktų iš JAV, jei D. Trumpas laimėtų. Ji sakė, kad nenorėtų „gyventi tokiame pasaulyje, kokį jis paišo”. Interviu, kurį prezidentas davė dienraščiui „The Sun”, šis sakė: „aš to nežinojau.
 
Ką aš dabar apie tai galiu pasakyti? Nežinojau, kad ji tokia bjauri.”
 
Nepanašu, kad šis jo komentaras pavers jo vizitą į Jungtinę Karalystę nors kiek sklandesniu.  Donaldas Trumpas susitiks su Meghan vyru princu Hariu, Karaliene, princu Čarlzu, Viljamu bei Keite.
 
Prezidento vizitas prasidės jau pirmadienį.  Meghan susitikime su Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu nedalyvaus, nes yra motinystės atostogose po sūnelio Archie gimimo praėjusį mėnesį. 
 
Šaltiniai teigia, kad vis dėl to Essexo kunigaikštienė šiame susitikime nedalyvaus, kad būtų išvengta nemalonaus susidūrimo su Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu. 
  

Žymos: Donald Trump, Meghan Markle, tarptautiniai santykiai, Trumpo vizitas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****