Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Eglė Makuškaitė   |   2010-04-20

Draudimas vedžioti šunis

  
Draudimas vedžioti šunis

72 parkuose, esančiuose Nottinghamshire apygardoje, uždrausta vedžioti šunis. Šunų mylėtojai, kurie nepaisys šio įstatymo, bus baudžiami 75 £ bauda, o jei byla atsidurs teisme, bauda gali išaugti ir iki 1000 £.

="line-height: 150%">Tokį gana griežtą sprendimą buvo nutarta priimti dėl to, kad kai kurie šunų savininkai nepaisė įstatymo, reikalaujančio surinkti savo gyvūnų ekskrementus. Priėmus naująjį įstatymą, pasigirdo nuomonių, kad toks sprendimas yra neteisingas tų gyvūnėlių savininkų atžvilgiu, kurie laikėsi taisyklių.
 
Dabar, norint išvesti savo augintinį pasivaikščioti, jiems teks važiuoti į tam tikras vietas, kur šunų laisvė dar neribojama. Maža to, joks sąrašas, kuriame būtų nurodyta, kur galima vedžioti šunis, dar neišleistas. Baiminamasi, kad ne vienas šunų mylėtojas nenoromis gali pažeisti įstatymą, nes draudžiamieji ženklai pastatyti dar ne visose vietose.
Be šio įstatymo įvesti dar keli. Vienu metu nebegalima vedžioti daugiau nei šešių šunų, be to, augintiniai nuo šiol privalės visą laiką būti vedžiojami su pavadėliu.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du vyrai:
– Klausyk, tavo žmona į darbą vaikšto?
– Hm. Vaikšto...
– Teisingai, ir aš saviškei neduodu pinigų talonėliams...