Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evening Standart ir Tiesa.com inf.   |   2011-07-11

Dujų ir elektros kainos D.Britanijoje šauna į viršų

  
Dujų ir elektros kainos D.Britanijoje šauna į viršų Dujos ir elektra brangs nuo kito mėnesio.

Nemažai daliai Didžiosios Britanijos gyventojų netrukus teks dar labiau susiveržti diržus. Kompanija „British Gas“ paskelbė, kad kelia dujų kainą beveik penktadaliu – 18 procentų. Gyventojai įvairiems mokesčiams pastaraisiais metais turi atidėti vis daugiau pinigų, taip pat kyla maisto bei kuro kainos.

Kylant dujų kainoms, brangs ir elektra. „British Gas“ skelbia, kad elektros energijos kaina augs 16 proc. Apie kainų kylimą žiniasklaida buvo pranešusi jau anksčiau, tačiau energetikai informaciją delsė patvirtinti beveik savaitę.
Vidutiniam D.Britanijos vartotojui sąskaitos už dujas ir elektrą per metus išaugs 200 svarų sterlingų iki 1288. Energetikai kainas kelia nuo rugpjūčio 18 dienos. Šis brangimas palies devynis milijonus gyventojų.
 
Birželio mėnesį „Scottish Power“ pranešė, kad Škotijos gyventojams dujos ir elektra brangs atitinkamai 19 ir 10 procentų. Abi bendrovės aiškina, jog kainas kelia dėl didėjančių išteklių kainų pasaulinėse rinkose.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.