Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Nacionalinis statistikos biuras   |   2017-03-14

Džinas įtrauktas į britų kasdienių pirkinių sąrašą

  
Džinas įtrauktas į britų kasdienių pirkinių sąrašą
© Flickr.com
Džinas su toniku.
Gėrimą atranda vis daugiau žmonių, tad jis laikomas svarbiu pirkėjų pasirinkimu.

Britai išgeria tiek daug džino, kad ekonomistai nusprendė jį įtraukti skaičiuojant ekonomikos pokyčius. Šis alkoholinis gėrimas atsidūrė šalies gyventojo populiariausių prekių krepšelio sąraše.

Anksčiau senamadiško, nepopuliaraus ir senjorų gėrimo laikyto džino pardavimai stipriai išaugo. Taip nutiko, nes padaugėjo nepriklausomų džino gamintojų. Nacionalinis statistikos biuras, 13 metų neįtraukęs džino, kaip dažnai vartojamo gėrimo, persigalvojo. Biuro manymu, gėrimą atranda vis daugiau žmonių, tad jis laikomas svarbiu pirkėjų pasirinkimu.
Statistikos biuras, skaičiuojant infliaciją, kartą per metus peržiūri populiariausias prekes ir keičia sąrašą atsižvelgiant į tai, kaip pakito pirkėjų įpročiai. Kiti nauji populiariausi gaminiai šiemet bus – šokoladiniai sausainiai, sirupas nuo kosulio bei dviratininko šalmas.
 
Pernai į sąrašą buvo įtraukti iki tol nepopuliarūs: mikrobangų krosnelėje šildomi virti ryžiai, parsisiunčiami kompiuteriniai žaidimai bei citrininės kavos pupelės.
 
 
  

Žymos: Ekonomika, Statistika, Alkoholiniai gėrimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.