Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-09

Ekspertų išvada: D. Britanijoje nenumaldomai didės kainos

  
Ekspertų išvada: D. Britanijoje nenumaldomai didės kainos Ekonomikos ekspertai „Brexit” išvakarėse prognozuoja paslaugų ir prekių kainų augimą.
Būtina įsitikinti, kad trumpalaikėje perspektyvoje nauja imigracinė sistema Jungtinėje Karalystėje suteiks galimybę į šalį atvykti darbuotojams be aukštojo išsilavinimo.

Ekonomikos ekspertai iš Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos įmonių konsorciumo (BRC) prognozuoja, kad Europos Sąjungos (ES) piliečiams netekus teisės laisvai judėti ir dirbti šalyje, nenumaldomai padidės kainos.

ES piliečiai Britanijoje sudaro maždaug 6 proc. visų mažmeninės prekybos sektoriaus darbuotojų, ir jeigu mažmenininkams teks juos keisti britais, teks kelti atlyginimus, o dėl to kils ir kainos, rašo „Financial Times“.
ES darbuotojų teisės Jungtinėje Karalystėje po šios išstojimo iš Europos Sąjungos yra vienas iš skausmingiausių klausimų Londono derybose su Briuseliu.
 
„Būtina įsitikinti, kad trumpalaikėje perspektyvoje nauja imigracinė sistema Jungtinėje Karalystėje suteiks galimybę į šalį atvykti darbuotojams be aukštojo išsilavinimo, kad mažmeninės prekybos sektorius galėtų patenkinti vartotojų paklausą“, – nurodoma BRC ataskaitoje.
 
 
  

Žymos: Ekonomika, Verslas, Kainos, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas įkrito į balą. Mama barasi:
– Kaip tu galėjai, kodėl tu toks išsiblaškęs! Ir dar vilkėdamas naują kostiumą!
– Mamyte, taip greitai viskas įvyko, kad aš nespėjau jo nusivilkti!