Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-11-17

Eltonas Johnas bus redaktorius

  
Eltonas Johnas bus redaktorius Visos pardavimo įplaukos bus skirtos E.Johno AIDS fondui.

Gruodžio 1 dieną Eltonas Johnas vienai dienai taps britų laikraščio „The Independent“ redaktoriumi, kad išleistų specialų Pasaulinei AIDS dienai (World Aids Day) skirtą numerį, praneša „The Guardian“.

Šios akcijos tikslas – dar daugiau atkreipti visuomenės dėmesį į AIDS problemą. Visos tos dienos laikraščio pardavimo įplaukos bus skirtos E.Johno AIDS fondui (Elton John AIDS Foundation), kuris remia šia liga sergančius. Dainininkas dalyvauti projekte pakvietė ir savo draugus – politikus ir verslininkus.
E.Johnas šį postą laikinai perims iš leidinio vyriausiojo redaktoriaus Simono Kelnerio. Laikinojo redaktoriaus užduotis – žinių ir komentarų paieška, viešinant Pasaulinės AIDS dienos tematiką.
 
Laikraščio „The Independent“ vadovo kėdėje 2006 metų gegužę jau sėdėjo garsią pilietinę poziciją turintis grupės U2 lyderis Bono. Tada daugiausiai dėmesio buvo skirta AIDS plitimo Afrikoje problemoms. Buvo nupirkta 70 tūkst. Bono leisto laikraščio egzempliorių ir sumuštas leidinio 2005 metų liepos mėnesio rekordas, kai buvo aprašomi teroristiniai išpuoliai Londone.
 
Žinomas mados dizaineris Giorgio Armani 2006 m. rugsėjo 21 d. taip pat vadovavo „The Independent“ leidybai ta pačia proga.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“