Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   cityam.com   |   2017-01-10

Gamintojai vėl prabilo apie kainų didinimą

  
Gamintojai vėl prabilo apie kainų didinimą
© Flickr.com nuotr.
Pirkėjams greitai gali tekti kompensuoti gamintojų nuostolius dėl susilpnėjusio svaro.
Vyksta diskusijos apie nedidelį kaino pokytį.

Dar vienas maisto produktų gamintojas patvirtino, jog derasi su didžiaisiais prekybos centrais dėl produkcijos kainų didinimo. Tokiam žingsniui jie ryžosi dėl susilpnėjusio svaro sterlingo.

Įvairius maisto produktus mažmenininkams tiekianti kompanija „Premier Foods“ pranešė, jog dėl nuvertėjusios nacionalinės valiutos ir išaugusios prekių gamybos kainos pradėjo diskusiją apie galimybę branginti produktus. Tokią idėją jie siūlo pagrindiniams savo klientams, tarp kurių – „Tesco“, „Asda“, „Sainsbury’s“ ir daugelis kitų pardavėjų.
„Kalbama apie nedidelį kaino pokytį“, – sakė gamintojo atstovas spaudai.
 
Anot „Premier Foods“, kainos kėlimas bus kraštutinė priemonė, daroma viskas, kad to būtų išvengta. Sprendimas bus priimtas sausio pabaigoje, informavo kompanija, per paskutinius finansinius metus uždirbusi 750 mln. svarų sterlingų pelno.
 
Dėl tų pačių priežasčių anksčiau produkcijos kainas didinti prekybos centrus spaudė ir kiti didieji gamintojai, tačiau pardavėjai kol kas spaudimą atlaiko.
 
„Daugelis tiki, kad kainos po svaro nuvertėjimo išaugs, tačiau kol kas to nematome. „Aldi“ sugeba išlaikyti žemas kainas, tad bet koks pabrangimas kituose prekybos centruose tik padidintų atotrūkį nuo šio tinklo ir taip prarastų dalį rinkos“, – įžvalgomis dalijosi nepriklausomas mažmeninės prekybos ekspertas Richardas Hymanas.
  

Žymos: Kainos, Maisto produktai, prekybos centrai, svarai sterlingai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.