Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-03-07

Garsi ekstrasensė, mediumė ir asmeninio tobulėjimo mokytoja L. Arden Londone

  
Garsi ekstrasensė, mediumė ir asmeninio tobulėjimo mokytoja L. Arden Londone
© Pixabay.com

Lidya Arden skaito (pranašauja) iš kodo numerologiją nurodančio piršto, pagal vardą ir gimimo datą, iš garsų ir balso vibracijų, džiovintų vabzdžių.

Aiškiaregė ne tik nuspėja likimą, bet ir keičia nepalankias gyvenimo situacijas. Ji taip pat įvairiais metodais – kiaušinio ridenimu, vaško liejimu, žvakės deginimu, druskos ir anglies barstymu bei kitais - sukuria apsaugą nuo bet kokio pobūdžio užtrauktų nelaimių (netgi mirties).
L. Arden nuima gimstant atsineštus prakeiksmus ne tik pas ją apsilankiusiems asmenims, bet ir jų šeimos nariams (taip pat ir iš nuotraukų), senovinių ritualų ir užkalbėjimų pagalba išvaro ir nuramina piktas dvasias, panaikina tėvų ir vaikų nesutarimo prakeiksmą, atkuria meilę, apsaugo nuo energetinių vampyrų ir raganų, pašalina skausmą dėl mirusių artimųjų.
 
Ji taip pat nuslopina skandalus, ištaiso likimą, padeda negalintiems susilaukti vaikų, kamuojamiems vienatvės ir nenoro gyventi.
 
Po susitikimo su Lidya daugelis žmonių įgyja aiškiaregystės dovaną, jiems atsiveria trečioji akis.
Padedama aukštesnių jėgų L. Arden padės Jums atsikratyti daugybės problemų, atliks sėkmę pritraukiančius ritualus, padės pagaminti apsauginį amuletą, kuris saugos Jus nuo tamsių jėgų. Gaminant amuletą L. Arden „įpūs“ jam pozityvią energiją, kad jis tinkamai Jums tarnautų ir efektyviai Jus saugotų.
Jei norite padėti savo artimiesiems atsikratyti žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas, alkoholizmas ar narkomanija – kreipkitės į Lidyą. Senųjų maldų ir užkalbėjimų pagalba ji išvalys reikiamo asmenims aurą nuo negatyvo.
 
Pas L. Arden kartą atėjo moteris ir paklausė: „Na kodėl man taip nesiseka? Kodėl aš tokia nelaiminga?!“. Žinokite, kad tokios sąvokos kaip „nesiseka“ nėra. Bet kokia būsena turi savo priežastis. Taip ir jūsų nesėkmės ar nelaimingumas greičiausiai yra banalus kitų, jums gerai pažįstamų žmonių, pavydas, prakeiksmai ir jums užtrauktos nelaimės. Tad nepeikite likimo ir neburnokite prieš Dievą, tyliai skųsdamiesi gyvenimu ir braukdami ašaras! Imkitės veiksmų!
 
Lidya pranašauja iš kortų jau daugiau nei 30 metų. Kartais ji pati nustemba, kokios tikslios būna jos pranašystės. Tačiau kad ir kokia bebūtų tiesa – maloni, ar skausminga – ji niekada jos nuo savo klientų nenuslepia. Žmogus turi teisę žinoti. Juk žinios – tai mūsų ginklas, kuriuo mes užtikrintai įveikiame nelaimes, vienatvę, pinigų trūkumą ir aplinkinių neapykantą, priešų pyktį ir draugų pavydą.
 
Ne pirmos kartos aiškiaregė parapsichologė L. Arden mato praeitį, ištaiso ateitį, pašalina užtrauktas nelaimes, vienišumo vainikėlį, pašalina priklausomybes. Atlieka turtą ir sėkmę pritraukiančius ritualus.
Lidya Arden laukia visų, kuriuos kamuoja:
• užtrauktos nelaimės (nuo gimimo, paveldėtos, mirtinos), nužiūrėjimas, prakeikimai, užkalbėjimai;
• panika, kamuojančios baimės, artėjančios nelaimės nuojauta;
• oro trūkumas ar nepakankamo įkvėpimo pojūtis, gerklės skausmas, pagreitėjęs kvėpavimas;
• silpnumas, letargija, nuovargis, nesugebėjimas susikaupti.
 
Konsultacijos kovo 29 -balandžio 7 dienomis Tel. +1 917-561-2677 (JAV) po 6 val. Londono laiku Tel. 07435418351 (Londonas) Skambinkite per Viber, Whats Ap
 
  

Žymos: Lidya Arden, pranašystės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.