Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-08-08

Geriausi anglų kalbos kursai dirbantiems užsienyje

  
Geriausi anglų kalbos kursai dirbantiems užsienyje
© Dorota Dovda asmeninio albumo nuotr.
Anglų kalba greitai ir efektyviai.
Ar įmanoma išmokti anglų internetu?
Dažnai žmonės galvoja, kad tik gyvo pobūdžio pamokos yra efektyvios. Tai yra netiesa, nes viskas priklauso tik nuo mokytojo. Jeigu anglų kalbos mokytoja negali Jūsų išmokyti anglų kalbos gyvai, tai tikrai nebus įmanoma ir internetu. Šiuo atveju viskas remiasi į anglų kalbos mokytoją. Jeigu mokotės su savo srities profesionalu – išmoksite visais atvejais. Nesvarbu ar tai bus gyvo pobūdžio pamokos ar anglų kalbos kursai internetu.
 
Tai tėra tik žmonių įsitikinimas, kad neįmanoma anglų išmokti internetu ir tik gyvo pobūdžio pamokų dėka galima išmokti anglų. Bet jeigu tai būtų tiesa, tuomet visi išmoktų anglų iš gyvo pobūdžio pamokų ir niekas nesėdėtų naktimis prie kompiuterio ir neieškotų tos stebuklingos informacijos kaip išmokti anglų greitai ir lengvai, dar ir savarankiškai be niekieno pagalbos. Tai tikrai nėra įmanoma.
 
Galite mokytis savarankiškai anglų, bet tai užtruks labai ilgai ir spėsit pražilti, kol išmoksit.
 
Internetiniai anglų kalbos kursai yra labai patogus būdas mokytis norintiems sutaupyti daug laiko. Svarbu tik pasirinkti kokybiškas anglų kalbos pamokas ir tuomet pasaulis prašviesės ir nebereikės verkti įsikabinus į pagalvę.
 
Jeigu turite labai gerai anglų kalbos mokytoją, jam tikrai nesvarbu kokiu būdu Jus mokyti. Internetu ar gyvai.
 
Jeigu anglų kalbos mokytojas yra savo srities profesionalas – jam nebūtina matyti Jūsų kūną ir rankas, kad Jus išmokytų.
Jau virš 50.000 tūkst. žmonių išmoko anglų kalbos pagal mano sukurtą efektyviausią mokymosi metodiką internetu. Vien šis faktas įrodo, kad įmanoma išmokti anglų, reikia tik tinkamai mokytis, o ne šiaip angliškus žodžius ‘‘kalti‘‘ iš žodžių sąrašo.
 
Ar įmanoma išmokti anglų jeigu nėra daug laiko?
 
Daug laiko reikia turėti tik tiems, kurie nežino kaip sėkmingai mokytis. Dažnai žmonės skundžiasi, kad neturi daug laiko. Kai žinai, kaip tiksliai mokytis nereikia turėti daug laiko. Užtenka labai mažai, nes nelieka netikslių žingsnių. Viskas paremta tik tikslia mokymosi metodika, sistema. Mano mokiniai mokosi tik pagal tikslius žingsnius ir tik todėl išmoksta. Statistiškai mano mokiniams užtenka iki 1 val. Per dieną, kad pasiektų norimą rezultatą mokydamiesi anglų. Labai džiaugiuosi, kad mano mokiniai ne tik mokosi, bet ir išmoksta anglų. Šis dalykas yra labai retas. Dažniausiai žmonės įpratę mokytis ir nieko neišmokti, o pas mane išmoksta visi iki vieno, kurie pradeda mokytis kartu su manim.
 
Dažnai visi ieško lengviausių ir greičiausių būdų išmokti anglų. Pats lengviausias ir greičiausias būdas išmokti anglų tai mokytis su manimi, nes su manim visi išmoksta.
 
 
Ar įmanoma išmokti anglų, jeigu nemoki net anglų abėcėlės?
 
Su manim galima pradėti anglų kalbos mokymus net nemokant anglų kalbos abėcėlės.
 
Labai dažnai žmonės man rašo dėl anglų, vokiečių, ispanų, norvegų, italų mokymų ir nuolat pamini, kad nemoka net abėcėlės. Pas mane išmoksta net tie, kuriems nuolat anksčiau nesisekė mokytis anglų.
Dažniausiai su manimi anglų pradeda mokytis žmonės, kuriems nepavyko išmokti anglų savarankiškai arba kursuose. Žmonės tiesiog pavargsta nuo tos kančios, kai mokaisi ir nepavyksta. Todėl nuolat ieško lengvesnių būdų. Tada atranda mane ir galiausiai išmoksta tai, ko gyvenime galvojo, kad nepavyks išmokt. Yra žymiai sunkiau išverti jausmą, kai žinai, kad lankei anglų kalbos kursus ir nieko neišmokai. Turėti tokią patirtį ir tverti visą tą nepasisekimo skausmą yra žymiai sunkiau. Palyginus su jausmu, kad nemoki anglų abėcėlės ir tiesiog bijai pradėti mokytis anglų, nes net abėcėlės nemoki.
 
Ar įmanoma anglų kalbos pamokas suderinti su darbu?
 
Mano anglų kalbos pamokas galima labai lengvai suderinti su darbu.
 
Kadangi mokantis anglų pagal mano sukurtą sistemą nereikia mokytis valandų valandas – tuomet mokiniai sutaupo daug laiko. Nereikia niekur važiuoti ir savo brangaus gyvenimo laiko gaišti eismo spūstyse ar derinti laiką su mokytoju. Nereikia sėdėti žmonių sugrūstose klasėse ir nuolat žiūrėt į laikrodį kada gi ta pamoka pasibaigs.
 
Mokydamiesi su manimi mokiniai yra laimingi, nes net po vieno mėnesio mokymosi sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių. Mano mokiniai pradeda uždirbti daugiau ir tampa laimingesni. Tai yra faktai, nes kai yra rezultatai – nori, nenori tavo gyvenimas pasikeis į gerą pusę.
 
Per kiek laiko įmanoma išmokti anglų?
 
Susikalbėti angliškai įmanoma išmokti per vieną mėnesį mokantis pagal mano sukurtą efektyvaus anglų mokymosi programą.
 
Įprastiniuose anglų kabos kursuose žmonės užtrunka metų metus, kol pasiekia bent elementaraus susikalbėjimo angliškai lygį. Kartais žmonėms sunku patikėti kaip taip įmanoma, bet čia reikia suprasti, kad net mokydamiesi savarankiškai iššvaistote daug laiko netiksliems veiksmams. Pasimokote tai iš anglų kalbos žodynėlio, tai iš žodžių sąrašo, bet galiausiai nepasiekiate norimo rezultato. Nepasiekiate, nes nežinot kaip tiksliai mokytis. Mano mokiniai mokydamiesi anglų kartu su manimi, gauna absoliučiai išgrynintą sistemą ir todėl išmoksta anglų.
 
 
Po kiek laiko išmokus anglų įmanoma susirasti geresnį darbą ir uždirbti daugiau?
 
Buvo nemažai atvejų, kai vos po 2 savaičių mokiniai sulaukdavo geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusios anglų kalbos. Faktiškai jau po mėnesio visi mokiniai, kurie ieško geresnių darbų – juos gauna.
 
Čia nėra jokio stebuklo. Tiesiog kai mokaisi ir tikrai išmoksti – tavo gyvenimas nejučia pradeda keistis, nes na visgi išmoksti tą anglų, o ne šiaip sėdi apsikabinęs anglų kalbos vadovėlius.
 
Mokydamiesi su manimi mokiniai yra laimingi, nes net po vieno mėnesio mokymosi sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių. Jie pradeda uždirbti daugiau ir tampa laimingesni.
 
Kaip patekti į Dorotos Dovdos geriausius anglų kalbos kursus?
 
Jeigu norite patekti į Dorotos Dovdos anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį - www.facebook.com/dorotadovda/
 
 
Daugiau galite skaityti čia:
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Anglų kalba, Kursai, Dorota Dovda, mokymai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.