Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-11-03

Gina Rytų Europos darbininkus

  
Gina Rytų Europos darbininkus Per 2 mėnesius Britanija turi suderinti savo įstatymus su ES teisės aktais.

Europos Komisija (EK) pareikalavo, kad Didžioji Britanija atšauktų diskriminuojančias sąlygas, dėl kurių aštuonių iš dešimties valstybių narių, prisijungusių prie Europos Sąjungos 2004 m., piliečiams (Čekijos, Vengrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos) nesuteikiamos atitinkamos socialinės išmokos, skelbia dv.ee.

Europos Komisija mano, kad šios diskriminuojančios sąlygos pažeidžia taisykles, kuriose numatytas laisvas darbininkų judėjimas bei vienodų sąlygų užtikrinimas ES piliečiams.
Didžiajai Britanijai pateiktos sąlygos, kad per du mėnesius ji turi suderinti savo įstatymus su ES teisės aktais, kitaip EK pateiks ieškinį Europos teismui.
Britanijos darbo jėgos registravimo schemoje numatyta, kad jei darbuotojai iš Čekijos, Vengrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Lenkijos neišdirba numatyto termino Didžiojoje Britanijoje ir nutraukia darbo sutartį, jie nebeturi teisės likti Jungtinės Karalystės teritorijoje.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.