Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-10-10

Į laidotuves atgabeno ne tą kūną

  
Į laidotuves atgabeno ne tą kūną
© Flickr.com nuotr.
Prieš leidžiant karstą į duobę paaiškėjo, kad tai ne tas žmogus, kurio susirinkta laidoti.
Klaida paaiškėjo prieš užkasant karstą.

Į artimojo laidotuves Velse susirinkę žmonės buvo šokiruoti paskutinę akimirką paaiškėjus, jog karste – ne tas velionis, su kuriuo jie atėjo atsisveikinti.

Visa tai įvyko savaitgalį mažame Llangadfango miestelyje centrinėje Velso dalyje. Kapinėse prie St Cadfan bažnyčios. Prieš užkasant karstą nuo jo buvo nuimtos gėlės ir tik tuomet paaiškėjo, jog laidojamas ne tas žmogus.
Atsisveikinti su velioniu susirinkę šeimos nariai ir kiti artimi žmonės – iš viso į ceremoniją jų susirinko apie 40 – buvo šokiruoti ir patyrė dar didesnį stresą.
 
Karstus supainiojo laidojimo paslaugas teikianti bendrovė. Jos darbuotojai gana operatyviai ištaisė klaidą ir mirusysis buvo palaidotas tą pačią dieną.
 
Bendrovė klaidą pripažino ir atsiprašė artimųjų – esą tai pirmas toks atvejis per ilgą jos veiklos laiką. Tuo tarpu liudininkai vietos radijui pasakojo, kad šis įvykis juos privertė pasijusti „kaip per filmą“.
  

Žymos: Velsas, Klaida, kapinės, laidotuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****