Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, lnk.lt   |   2017-11-15

Į Lietuvą grįžęs Anglijos lietuvis vedė prostitutę

  
Į Lietuvą grįžęs Anglijos lietuvis vedė prostitutę
© lnk
Vyras žmoną sutiko stotyje.
Prostitucija turi būti legalizuota, kadangi visiems vyrams reikia nešvankybių.

Prostitute dirbančios merginos sugyventinis Darius sako, kad prostitucija turi būti legalizuota, kadangi visiems vyrams reikia nešvankybių – kad moterys juos paplaktų, pamuštų ar įgyvendintų kitas jų svajones. Tik tuomet vyras bus laimingas ir patenkintas savo gyvenimu.

Dariaus draugė Diana sako, kad prostitute ji dirba jau 6 metus. Merginos vaikystė nebuvo lengva – vos tik gimusios jos atsisakė mama, dalį vaikystės teko praleisti su tėčiu, o vėliau jos ir brolio gyvenimas pasuko į vaikų namus.
Būdama vos penkiolikos metų, Diana pirmą kartą pabandė narkotikus – parūkė heroino. Tuo metu ji gyveno su savo vaikinu, kuris vėliau atsidūrė kalėjime. Mergina mylimojo laukė gyvendama tabore, kur nuolatos vartojo narkotikus, o vėliau prostitute pradėjo dirbti stotyje. Pirmąsyk už pinigus parsidavė būdama septyniolikos.
 
Mergina atskleidžia, kad dirbant tokį darbą per dieną galima uždirbti ir 400 eurų. Dianai yra tekę teikti eskorto paslaugas Anglijoje, kur kiekvieną dieną už darbą gaudavo 400 svarų.
 
Diana su Dariumi susipažino kiek netikėtai. Vyras grįžęs iš Anglijos stotyje „susipažino“ su Diana. Merginai vyras sumokėjo 100 litų už naktį. Darius sako, kad tai buvo be galo smagi naktis, todėl jis merginą akimirksniu įsimylėjo.
 
Vyras sako, kad jeigu būtų viešnamiai, viskas būtų paprasčiau, o ir merginomis būtų rūpinamasi labiau – jos nuolatos būtų prižiūrimos gydytojų. Be to, vyras sako, kad viešnamiuose galėtų vykti „sekso pamokėlės“, kur būtų mokoma apie meilės žaidimus.
 
 
  

Žymos: Verslas, Anglijos lietuviai, Prostitucija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas varto receptų knygą. Susiraukia ir sako mamai:
– Bloga knyga...
– Kodėl?
– Nes visi receptai prasideda žodžiais „Paimkite švarų indą...“