Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-09-22

Į Tunisą išvykę turistai liko įkalinti viešbutyje

  
Į Tunisą išvykę turistai liko įkalinti viešbutyje
© pixabay nuotrauka

Britų kelionių organizatorius Thomas Cook susidūrė su nemalonumais. Jungtinės Karalystės valdžia ragina bendrovę grąžinti savo klientams pinigus už sugadintas atostogas.

Thomas Cook kelionių agentūroje atostogas įsigiję turistai šį savaitgalį tapo tikrais įkaitais Tuniso viešbutyje „Les Orangers“. Norėję išvykti iš šalies turistai to padaryti negalėjo – viešbučio darbuotojai tai uždraudė.
Tunise esančio viešbučio klientai sako, kad jiems nebuvo leista šeštadienį palikti viešbučio teritorijos, nebent jie sumokėtų papildomus mokesčius ir padengtų Thomas Cook skolas, kurios siekė net keletą tūkstančių svarų.
 
„Mes esame laikomi įkaitais“, – sakė Tunise įkalintas Ryanas Farmeris iš Lesteršyro.
 
Viešbučiuose įkalinti turistai pasakojo, jog apartamentų darbuotojai užrakino teritorijos vartus, tikindami, kad klientai turi susimokėti už savo atostogas, kitaip iš šalies išvykti negalės.
 
„Vartai buvo užrakinti ir svečiai buvo įspėti, kad jie turės susitarti su viešbučio administracija, padengti skolas. Nesvarbu, kad jau buvome sumokėję atostogų organizatoriams“, – pasakojo viena turistė, kuri dėl nemalonumų pavėlavo į oro uostą, tad liko įstrigusi viešbutyje dar vienai dienai. 
Moteris pasakojo, kad viešbutyje budėję apsaugininkai nuo turistų neatitraukė akių. Vieni iš jų vaikčiojo paplūdimiu ir stebėjo, ar viešbučio lankytojai nesiruošia pasišalinti. 
 
Socialinėje žiniasklaidoje paplito vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuoti keliautojai, stovintys už vartų ir prašantys juos išleisti.
 
Į nemalonią situaciją sureagavęs Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas teigė, kad vyriausybė žada užtikrinti Thomas Cook keleivių sugrįžimą į Jungtinę Karalystę, jei to negali padaryti pati kompanija.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka dvi blondinės ir viena sako:
– Aš apgavau taksistą.
– Kaip? – klausia kita.
– Sumokėjau pinigus, bet nevažiavau.