Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-01-28

Imigracijos bumas išlaužtas iš piršto

  
Imigracijos bumas išlaužtas iš piršto Gąsdindamas rinkėjus dėl imigrantų bumo, premjeras D. Cameronas nežinojo oficialių skaičių.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas apkaltintas išsigalvojimu. Konservatoriai kaltina premjerą dėl netikslių duomenų apie galimą imigrantų bangą ir siekia sugriauti jo parengtą imigracijos įstatymo projektą, - pranešė standard.co.uk.

 Straipsnį apie galimą rumunų ir bulgarų antplūdį skaitykite čia.
Premjeras neigiamos reakcijos sulaukė po pasisakymų, kuriuose kalbėjo apie imigrantų iš Rumunijos ir Bulgarijos skaičius. Pasakęs, kad imigracijos lygis buvo nustatytas logiškai paskaičiavus ir čia pat prisipažindamas, kad tikslių duomenų apie imigrantų srautą neturintis, D. Cameronas šokiravo parlamentarus.
 
 
Prieš naujuosius metus dėl apribojimų panaikinimo imigrantams iš dviejų Europos Sąjungos šalių vyko karštos diskusijos bei buvo pripasakota gausybė baisių istorijų. Apie tai D. Cameronas atsiliepė neaiškiai ir nepateikė jokių svarių argumentų: „Manau, dabar patys galime pamatyti, kad imigracijos lygis suvaldomas. Nėra oficialios statistikos apie tai. Jei yra, aš jos neskaičiau. Apie imigracijos lygį sprendžiu iš to, ką pamačiau, perskaičiau ir išgirdau kaip ir kiti piliečiai“.
 
Straipsnį apie premjero iškeltas sąlygas naujiems imigrantams skaitykite čia.
 
D. Camerono atstovas, paklaustas ar premjeras susipažino su visais šiais metais pateiktais statistiniais duomenimis, atsakė: „Kiek žinau, ne“. Atstovas pridūrė, kad visi žiniasklaidoje skaitė apie imigracija ir neramiai laukė naujųjų metų pradžios, premjeras – ne išimtis.
 
Šešėlinės vidaus reikalų ministerijos atstovas Davidas Hansonas portalui standard.co.uk pakomentavo šią situaciją: „Kaip visada, D. Cameronas išsigalvojo savo duomenis, kad pasiektų tai, ko nori dėl imigracijos“.
  

Žymos: imigracija, David Cameron, Rumunai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.