Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-22

Išrinkta blogiausia vieta gyventi Anglijoje: ar jūsų miestas pateko į dešimtuką?

  
Išrinkta blogiausia vieta gyventi Anglijoje: ar jūsų miestas pateko į dešimtuką?
© Flickr.com
Peterborough centras

Po ilgų vertinimų, apklausų ir tyrimų paviešintas blogiausių miestų Anglijoje dešimtukas. Pirmą, tačiau tikrai ne geriausią vietą jame užima lietuvių gausiai apgyvendintas Peterborough miestas.

Savo nuomonę renkant geriausius ir blogiausius miestus gyvenimui tinklalapyje Ilivehere.co.uk išsakė net 50 tūkst. žmonių.
Apklausos, atliekamos kasmet, organizatoriai atskleidė, kad kai kurie miestai, pernai patekę į dešimtuką, šiemt iš jo iškrito, tačiau buvo ir tokių, kurie reitinguose nukrito net per keletą pozicijų.
 
Daugelio Anglijos lietuvių sostine vadinamas Peterborough atsidūrė būtent pačioje negarbingiausioje pirmoje vietoje. Nepaisant patrauklių, istorinių ir lankytinų vietų, senovinių pastatų, miestas, kuriame gyvena daugiau kaip 200 tūkst. žmonių, savo gyventojų ir svečių labai nesužavėjo. Teigiama, kad pirmoje vietoje Peterborough atsidūrė ne dėl paties miesto vaizdo ar jo vietų, o dėl gyventojų, kurie, kaip rašoma Dailymail.co.uk – kvaili, neišprusę, agresyvūs ir nemandagūs.
 
Vienas apklausos dalyvis rašė, kad miestas primena tarsi atskirą šalies dalį, kurioje nesuprasi, kokie žmonės gyvena, ten atvykęs jautiesi nepritapęs, o gyventojai čia lyg suzombėję.
 
Blgiausių miestų Anglijoje dešimtukas:
1. Peterborough
2. Huddersfield
3. Rochdale
4. Doncaster
5. Hull
6. Rotherham
7. Blackpool
8. Castleford
9. Oldham
10. Blackburn
 
  

Žymos: Anglija, Peterborough, GYvenimas, miestas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“