Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-12-02

Jauno vaikino suviliota britė į Afriką išvyko palikusi 9 vaikus 

  
Jauno vaikino suviliota britė į Afriką išvyko palikusi 9 vaikus
© Facebook/Heidi Hepworth nuotr. nuotr.
Pora rengiasi susituokti.
Manoma, kad vidutinio amžiaus krizę išgyvenančiai britei galvą susukęs „žaislinis berniukas“ tik pasinaudos moterimi

Vidutinio amžiaus britė taip susižavėjo 15 metų jaunesniu vyru iš Afrikos, kad dėl jo ryžosi palikti savo šeimą: vyrą ir 9 vaikus.

Nors sakoma, kad į svetimų žmonių širdies reikalus kištis negalima, 44 metų Heidi Hepworth iš Rytų Boldono (miestas greta Sunderland’o) sulaukė visuotinio pasmerkimo, kai paliko šeimą ir išvyko pas naują savo gyvenimo meilę – 15 metų jaunesnį Gambijos gyventoją Mamadou Jallow’ą.
Moters nuo kelionės į šią Vakarų Afrikos šalį nesulaikė net tai, kad namuose liko bendraamžis jos vyras, su kuriuo susilaukė 6 vaikų, iš kurių jauniausius – 6, 9 ir 11 metų – priglaudė kaimynai, vėliau jie persikėlė pas Heidi seserį.
 
„Neturėjau kito pasirinkimo – vaikai nenorėjo važiuoti kartu su manimi.
 
Mes esame įsimylėję ir aš rengiuosi už jo ištekėti – niekas manęs nuo to nesulaikys“, – leidiniui „The Sun“ paaiškino H. Hepworth, kuri turi dar 3 vaikus iš ankstesnės santuokos.
 
Žmonos paliktas vyras mano, kad vidutinio amžiaus krizę išgyvenančiai jo sutuoktinei galvą susukęs „žaislinis berniukas“ tik pasinaudos moterimi, o dabar deklaruojama meilė greitai išgaruos. Gambija – skurdi šalis, ten per savaitę žmonės uždirba vidutiniškai 8 svarų sterlingų.
 
„Nežinau, kas atsitiko. Ji buvo mylinti ir rūpestinga mama, tačiau pavirto į siaubingą žmogų. Niekas savo vaikų neiškeistų į mylimąjį kažkur vidury Afrikos“, – kalbėjo žmonos poelgio nesuprantantis paliktas Andy’us.
Facebook/Heidi Hepworth nuotr. nuotr.
  

Žymos: Šeima, Afrika, Neištikimybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka dvi blondinės ir viena sako:
– Aš apgavau taksistą.
– Kaip? – klausia kita.
– Sumokėjau pinigus, bet nevažiavau.