Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-02-22

Jaunuoliai pergudravo Londono dangoraižio apsaugą

  
Jaunuoliai pergudravo Londono dangoraižio apsaugą
© youtube.com stopkadras.
Iki pačios statinio viršūnės vaikinas užlipo plikomis rankomis.
Užlipę ant stogo vaikinai plikomis rankomis palietė pačią pastato viršūnę.

Du jauni vaikinai sugebėjo nepastebėti prasmukti pro vieną iš labiausiai saugomų Londono dangoraižių apsaugą ir užlipti iki pačios statinio viršūnės.

Canary Wharf komercinių pastatų kvartale esantis „One Canada Square“ dangoraižis, dėl smailios viršūnės dar vadinamas piramide, yra 235 metrų aukščio ir dydžiu nusileidžia tik aukščiausiam Europos pastatui „Shard“.
50 aukštų yra įsikūrę įvairių kompanijų biurai, statinys yra griežtai saugomas.
 
Tačiau vieną vakarą apsaugą sugebėjo nepastebėtas apeiti 19-metis Harry Gallagher’is ir jo draugas, kurie sugebėjo prasmukti iki viršutinio aukšto ir užlipti ant stogo ir plikomis rankomis paliesti pačioje pastato viršūnėje esančią smailę.
 
Visa tai nufilmavę jaunuoliai iš Barkingo įrašą išplatino internete.
 
Tuo tarpu dangoraižio valdytojai tikina, kad pradėję vidinį tyrimą ir aiškinasi, kaip vaikinai prasmuko pro apsaugą. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujama su Londono policija.
„One Canada Square“ dangoraižis (smailėjančia viršūne). Wikipedia nuotr. „One Canada Square“ dangoraižis (smailėjančia viršūne). Wikipedia nuotr.
 
  

Žymos: Londonas, Apsauga, dangoraižis, canary wharf

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė