Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-09

JK lietuvės negandos – pašlijus sveikatai laukė dvi skaudžios netektys

  
JK lietuvės negandos – pašlijus sveikatai laukė dvi skaudžios netektys
© Facebook nuotr.
Moteris per kelias dienas neteko artimiausių žmonių.
Dviguba nelaimė ištiko Bostone gyvenančią ir vietos bendruomenėje puikiai žinomą Nijolę, kuri anksčiau garsėjo kaip puiki lietuviškų patiekalų gamintoja

Tarp Jungtinės Karalystės lietuvių platinamas raginimas padėti tautietei, kurią nelaimės užklupo vienu metu – dėl sveikatos problemų darbo netekusios moters iš pradžių laukė mamos mirtis, o kai ji išvyko laidoti gimdytojos, mirė Anglijoje likęs jos vyras, šeimos maitintojas.

Nuo ketvirtadienio vakaro socialiniuose tinkluose tarp JK Lietuvių platinama istorija tik patvirtina seną tautos patarlę apie tai, kad bėda po vieną nevaikšto.
Teigiama, dviguba nelaimė ištiko Bostone gyvenančią ir vietos bendruomenėje puikiai žinomą Nijolę Koverienę, kuri anksčiau garsėjo kaip puiki lietuviškų patiekalų gamintoja, tačiau dėl netikėtų sveikatos problemų šio darbo jai teko atsisakyti.
 
Šią savaitę moteris išvyko į Lietuvą laidoti mirusios savo mamos, o neplanuotos viešnagės metu mirė ir Anglijoje pasilikęs lietuvės vyras, kuris pastaruoju metu buvo pagrindinis šeimos maitintojas.
 
Vietos bendruomenė prašo šiuo sunkiu metu padėti negandų užkluptai Nijolei, kuri neturi nei vaikų, nei artimų giminaičių.
 
Visi norintys ir galintys padėti tautiečiai daugiau informacijos gali rasti čia.
 
  

Žymos: Bostonas, mirtis anglijoje, jk lietuviai, bostono lietuviai, pagalba lietuviams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.