Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-08-27

JK sprendimą dėl 5G ryšio priims rudenį

  
JK sprendimą dėl 5G ryšio priims rudenį
© Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Jungtinė Karalystė (JK) rudenį nuspręs, ar leisti „Huawei“ diegti naujos kartos 5G ryšio technologijas šalyje, teigia skaitmeninių reikalų sekretorė Nicky Morgan.

„Priimsime teisingą sprendimą Jungtinei Karalystei. Tikiuosi, kad rudenį galėsime ką nors padaryti“, – BBC radijui sakė N. Morgan.
Pasak jos, priimant sprendimą dėl „Huawei“ diegiamų 5G tinklų, svarbiausia Vyriausybei – užtikrinti saugumą.
 
„Turime užtikrinti, kad mūsų sprendimas bus ilgalaikis, kad mes išlaikysime savo tinklų saugumą“, – tvirtino N. Morgan, pabrėždama, kad „Huawei“ šiuo metu nėra jokių valstybinių ryšio tinklų operatorė. „Huawei“ šiuo metu neaprūpina jokių valstybinių ryšio tinklų, taip ir liks, tačiau turime atsižvelgti į visas aplinkybes“, – kalbėjo sekretorė.
 
„Huawei" pastaruoju metu susidūrė su kaltinimais, kad Kinijos valdžia gali naudoti bendrovės įrangą šnipinėjimui. Jungtinės Valstijos yra kampanijos uždrausti „Huawei" priešakyje ir ragina sąjungininkus boikotuoti Kinijos įmonės įrangą, tačiau tiek „Huawei", tiek ir Kinijos valdžia neigia bet kokius kaltinimus.
 
Sekmadienį JK premjeras Borisas Johnsonas ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas Didžiojo septyneto (G-7) viršūnių susitikime, be kita ko, aptarė ir 5G ryšio bei „Huawei“ klausimus.
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Ryšys, huawei, 5g

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja:
- Šiandien mes mokysimės veiksmažodžių asmenavimo. Asmenuosim
veiksmažodį „dainuoti". Petriuk, jeigu tu dainuoji, kaip tu pasakysi?
- Aš dainuoju.
- Teisingai. O jei dainuoja tavo sesuo?
- Nutilk, gyvate.