Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, dailypost.co.uk   |   2019-08-15

JK vyriausybė kovai prieš „peilių epidemiją” pasitelks keptą vištieną

  
JK vyriausybė kovai prieš „peilių epidemiją” pasitelks keptą vištieną
© facebook nuotrauka

Žinutės, įspėjančios apie „peilių epidemiją” ir jos keliamus pavojus bus iškabintos keptos vištienos gaminiais prekiaujančiose užkandinėse visoje Didžiojoje Britanijoje.

Kova su Britaniją luošinančiu reiškiniu, kai vis daugiau jaunimo bei gaujų narių ginkluojasi įvairiausiais peiliais ir jau gavusiu „peilių epidemijos” titulą, kraustosi į greito maisto užkandines. Beje, ne į bet kokias, o būtent į tas, kurios prekiauja keptos vištienos užkandžiais.  
Vyriausybė pranešė, kad žinutės bei plakatai, turintys atgrasyti jaunimą nuo kriminalinės veiklos, susijusios su „peilių epidemija” bei įspėti dėl šio pavojaus, bus iškabinti šimtuose tokio pobūdžio užkandinių visoje Anglijoje ir Velse.  
 
Šiandien ministras Kit Malthouse pranešė, kad daugiau nei 320,000 maisto dėžučių, ant kurių išspausdinti pranešimai apie „peilių epidemiją”, bus išdalintos daugiau nei 210 užkandinių Anglijoje bei Velse.  
 
Dėžučių viduje išspausdintos tikros sėkmės istorijos jaunuolių, pasirinkusių gyvenime pasirinkti pozityvesnę veiklą, tokią kaip boksas ar muzika, o ne bėgioti gatve su peiliu rankoje.  
 
Daugelyje užkandinių pranešimai bus transliuojami ir per išmaniuosius įrenginius.  
Ponas K. Malthouse teigė: „šios vištienos dėžutės tūkstančiams jaunuolių padės suprasti tragiškas tokių veiksmų pasekmes ir kniuždys mintį, kad tai gali tave padaryti saugesniu.  
 
Vyriausybė daro viską, kad sustabdytų šią beprotišką agresiją, traumuojančią bendruomenes ir nusinešančią per daug jaunų gyvybių, taip pat į gatves pristatėme 20 000 naujų policininkų.”  
 
Ši idėja nebuvo universaliai pasveikinta, Diane Abbott ją apibūdino kaip „netašytą”.  
 
Socialiniame tinkle Twitter ji skelbė: „vietoj to, kad būtų investuojama į visuomenės sveikatos kelius kovojant su agresyviu nusikalstamumu, vidaus reikalų ministerija pasirinko dar vieną netašytą, užgaulią, o be to, dar ir brangią kampaniją.  
 
Jie galėtų investuoti į bendruomenes vietoj to, kad jas demonizuotų”.
  

Žymos: Vyriausybė, Nusikaltimai, kfc, kepta vištiena, peilių epidemija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****