Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-06-22

K. Middleton alergija, dėl kurios ji negali prisidėti prie vienos karališkosios šeimos tradicijos

  
K. Middleton alergija, dėl kurios ji negali prisidėti prie vienos karališkosios šeimos tradicijos
© facebook nuotrauka

Ne paslaptis, kad karališkosios šeimos nariai laikosi įvairių tradicijų. Vienas jų nustato karališkasis protokolas, kitas sugalvojo anksčiau šalį valdę monarchai. Jų laikytis stengiasi visi, taip pat ir princo Williamo žmona Kate Middleton. Tiesa, yra viena tradicija, kurios žinoma moteris laikytis negali dėl tam tikrų sveikatos problemų.

Kembridžo kunigaikštienė Kate niekada nebuvo įamžinta sėdinti ant žirgo ar jodinėjanti, nors tai – vienas mėgstamiausių karališkosios šeimos laisvalaikio praleidimo būdų.
Kaip rašoma Express.co.uk, taip yra, nes K. Middleton, kaip teigia biografijos apie kunigaikštienę autorė Marcia Moody, yra alergiška arkliams. „Town & Country“ žurnalui ji sakė: „Kate nejodinėja, nes to ji nedarė ir vaikystėje. Williamas ir Harry to buvo mokomi nuo pat mažens, nors dabar jie ant žirgų sėdasi tik žaisdami polą.“
 
Karališkosios šeimos nariams jodinėjimas žirgais – vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Karalienė Elžbieta II tuo taip pat užsiiminėjo nuo pat vaikystės. Šią tradiciją 93-ejų monarchė perdavė savo vaikams ir anūkams.
 
Princesė Anne, karalienės dukra, yra puiki jojikė, o anūkė Zara Phillip ne viename britų jojimo renginyje yra laimėjusi medalių. Puikiai žirgus įvaldę yra ir princai Harry bei Williamas. Vis dėlto Williamo žmona į balną, be vieno karto, nesėda.
 
2012-aisiais bendraudama su paralimpiečiu medalininku Lee Pearsonu, kunigaikštienė užsiminė išbandžiusi šį sportą. „Pasisiūliau ją pamokyti, – sakė L. Pearsonas. – Ji paėmė mano medalius, nusistebėjusi jų svoriu ji paklausė, ar jodinėju visą gyvenimą.“
 
Sportininkas atskleidė davęs Kate keletą patarimų net po to, kai Vesekso grafienė užsiminė apie jos alergiją. „Pasakiau, kad čia padėti galėtų antihistamininiai vaistai“, – tęsė Lee.
 
Nepaisydama visų pasiūlymų, 2016-aisiais K. Middleton vis dėlto užsiminė neturinti tokios pat aistros žirgams, kaip kiti karališkosios šeimos nariai.
  

Žymos: Sveikata, Kate Middleton, Karališkoji šeima, alergija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglas, prancūzas ir rusas muziejuje žiūri į Adomo ir Ievos paveikslą rojuje.
Anglas:
– Tik pažiūrėkit, kokie jie ramūs, susikaupę, orūs... tikri britai!
Prancūzas:
– Negali būti, jie nuogi ir tokie gražūs – aišku, kad prancūzai!
Rusas:
– Nesąmonė! Jie rusai. Neturi drabužių, neturi pastogės, valgyti teturi vieną obuolį ir įsitikinę, kad gyvena rojuje.