Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-12

Kai kurios naujos £10 kupiūros - daug vertingesnės nei atrodo iš primo žvilgsnio

  
Kai kurios naujos £10 kupiūros - daug vertingesnės nei atrodo iš primo žvilgsnio Polimerinės kupiūros su Jane Austin portretu pirmuosius savininkus pasieks šį ketvirtadienį.
Jane Austin tapo vienintele moterimi be JK karalienės Elizabeth II, kurios portretas papuošė nacionalinę JK valiutą.

Šią savaitę į Jungtinės Karalystės rinką išleidžiamos naujos dešimties svarų sterlingų vertės kupiūros. Tiesa, kai kurios iš jų, kurios turės ypatingus serijos numerius, bus daug vertingesnės, nei ant jų parašyta vertė.

Plastikinės polimerinės kupiūros pirmuosius savininkus pasieks šį ketvirtadienį, rugsėjo 14 d. Jau dabar kalbama, kad kai kurios britų rašytojos Jane Austin veidu papuoštos kupiūros bus daug vertingesnės, nei £10 ir ypač laukiamos kolekcionierių.
Internetinio puslapio „Change Checker” vertingų pinigų ekspertų teigimu, kupiūros su serijiniais numeriais, atitinkančiais autorės gimimo ir mirties datą 16 121775 ir 18 071817, bei kupiūra su serijiniu numeriu 17 751817 - rašytojos gimimo ir mirties metais kartu, gali tapti labai vertingais kolekcionierių eksponatais.
 
Taip pat prognozuojama, kad kupiūra su numeriu 28 011813, data, kai pirmą kartą buvo išleistas kurinys „Puikybė ir prietarai”, taip pat taps labai vertinga.
 
Anglijos bankas spalio 6 d. skelbia aukcioną, kurio metu visuomenės nariai galės varžytis dėl kai kurių ypatingų kupiūrų.
 
Jane Austin tapo vienintele moterimi be JK karalienės Elizabeth II, kurios portretas papuošė nacionalinę JK valiutą.
 
 
  

Žymos: Svaras sterlingų, dešimt svarų, Jane Austin

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.