Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk.   |   2015-08-13

Kaip sutaupyti apsipirkinėjant?

  
Kaip sutaupyti apsipirkinėjant? Iš anksto planuodami, ką pirksite, sutaupytumėte nemenką sumą pinigų.
Jeigu pirkinių sąraše yra daug gremėzdiškų daiktų, verčiau apsilankyti „online“ parduotuvėje ir leisti kitiems atlikti sunkų darbą, pristatant prekes į namus.

Daug dažniau nei norėtumėme nutinka taip, kad su pilnais krepšiais grįžę iš maisto prekių parduotuvės pastebime, kad nors išleidome daug, tačiau valgyti vis tiek nėra ką. Rašytojas ir taupymo ekspertas Ricky Willis pasidalino paslaptimis, kurios padės sumažinti savo išlaidas prekybos centruose. Išbandykite patys ir sutaupykite ženklią sumą pinigų!

Suplanuokite, ką valgysite
Pirmaisiais kartais maisto planavimas gali būti nuobodus ir varginantis, tačiau tai padės išvengti nereikalingų produktų pirkimo. Eksperto teigimu, labai svarbu prieš vykstant į parduotuvę apsižiūrėti, kokių produktų turite savo virtuvėje ir apsvarstyti, ko jums prireiks ateinančią savaitę. Galite būti nustebinti radiniais, besislepiančiais šaldiklyje ar spintelėse. Sudarę pirkinių sąrašą, parduotuvėje įsigysite jums reikalingų produktų ir sumažinsite išmetamą atliekų skaičių.
 
Apsipirkinėjimas internetu ar prekybos centruose?
 
Svarbu nuspręsti, kada geriausia pirkti internetu, o kada eiti į parduotuvę. Tai priklauso nuo laiko ir reikiamos prekės. Jeigu pirkinių sąraše yra daug gremėzdiškų daiktų, verčiau apsilankyti „online“ parduotuvėje ir leisti kitiems atlikti sunkų darbą, pristatant prekes į namus.
 
Kita vertus, šalia namų esančiuose prekybos centruose rasite prekių, kurių negautumėte internetinėse parduotuvėse. Sutaupytumėte ir skirdami laiko apsilankymams skirtinguose prekybos centruose, mat vienuose gausite kai kurias prekes už mažesnę sumą.
Pasinaudokite kuponais ir pasiūlymais
 
Visada išlošite, naudodami nuolaidų čekius ir kuponus. Kai kurie asmenys jaučia gėdą, pateikdami pluoštą kuponų pardavėjams, tačiau galutinė sąskaita už pirkinius nudžiugins, o trumpalaikis nepagrįstas gėdos jausmas dings akimirksniu.
 
„Nenurašykite“ nupigintų prekių
 
Keliaukite apsipirkti antroje dienos pusėje, tada parduotuvių lentynose atsiranda daugiausia nupigintų prekių pasiūlymų. Net jeigu jų galiojimo data beveik pasibaigusi, šaldiklyje galite išsaugoti produktą vėlesniam naudojimui. Nepamirškite savo sąrašo, kad neprisipirktumėte nereikalingų produktų vien tik dėl sumažintos kainos – tai irgi lengvai gali virsti pinigų švaistymu.
 
Vieneto kaina
 
Vieneto kainos pateikimas gali padaryti meškos paslaugą. Neretai prekybos centrai vietoj kainos už kilogramą pateikia vieneto kainą, kuri pirkėjui – daug patrauklesnė. Tačiau dažnu atveju, „užkibę“ ant tokio kabliuko, pirkėjai išleidžia daugiau. Pavyzdžiui, kartais yra pigiau įsigyti morkų pakuotę, negu kelias morkas, kurių kaina skaičiuojama už vienetą.
 
Nežinomi prekės ženklai
 
Nepabijokite įsigyti mažiau žinomų prekių ženklų gaminių. Jie neretai nugrūdami į apatines lentynas, nes yra pigesni ir „abejotinos kokybės“. Parduotuvės visada buvo suinteresuotos parduoti kuo brangesnes prekes, tad jos yra išdėliojamos pirkėjui patogiausiose vietose. Dažnai net neįvertinę alternatyvų griebiame įprastą ir žinomą produktą, net neapsižvalgę į jo pigesnius pakaitalus. Ekspertas teigė, kad atsikratęs šio snobiško „prekių ženklo“ šešėlio, per pusę metų maistui sutaupė nemažą šūsnį pinigų.
 
Greitiems apsipirkimams griebkite į ranką krepšelį
 
Ekspertas sakė, kad stengiasi nusipirkti tiek maisto, kad užtektų dviem savaitėms, tačiau pripažino, jog neišvengia ir trumpų apsipirkimų, kai pritrūksta greitai gendančių produktų. Tokiu atveju jis patarė vietoj didelio stumdomo krepšio griebti mažą krepšelį. Jame tilps tie dalykai, kurių jums tikrai reikia. Rankos pavargs tampyti jį po visą parduotuvę, tad apsipirkinėjimas neužsitęs ir jūs nešvaistysite laiko slankiojant po prekybos centrą kraudami į krepšį nežinia kam „reikalingus“ produktus.
  

Žymos: Apsipirkimas, Maistas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Meistras įdėmiai nužvelgia klientą:
– Jums laikrodį pataisyti pagal kainoraštį ar geriau?