Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-07-28

Kalėdos dar toli, bet baras Anglijoje jau papuošė eglutę

  
Kalėdos dar toli, bet baras Anglijoje jau papuošė eglutę
© facebook nuotrauka

Nors už lango Anglijoje dar ryškiai šviečia saulė, o termometrų stulpeliai rodo daugiau nei 30 laipsnių karščio, viena aludė Bristolyje jau laukia gražiausios metų šventės ir ta proga papuošė žaliaskarę, rašo Independent.co.uk.

Trečius metus iš eilės „The Air Balloon“ aludė kalėdinį medį pasistatė gerokai anksčiau, nei yra priimtina – iki šventės likus penkiems mėnesiams.
Tiesa, eglės spygliai iki Kalėdų tikrai nenubyrės, mat ji dirbtinė. Medelio aukštis – 1,52 m, o jo šakos papuoštos auksinės, sidabrinės ir baltos spalvos žaisliukais bei mėlynomis lemputėmis.
 
Šventinėmis dekoracijomis padabintos ir aludės lubos.Paradoksalu, kad Kalėdų eglė aludėje atsirado būtent šią savaitę, kai šalį alina karščio banga.
 
„Tai jau tapo tradicija. Trečius metus iš eilės eglę papuošiame taip anksti ir niekada nesame dėl to sulaukę neigiamų komentarų“, – sakė aludės vadybininkė Joanna Johnson.
 
Moteris atskleidė, kad papuošus eglę jau sulaukta ir pirmųjų užsakymų kalėdiniams vakarėliams, šventiniams pietums. „Mes norime pranešti žmonėms apie kalėdinius užsakymus, nes vietų greitai nebelieka“, – tęsė vadybininkė.
  

Žymos: Šventė, Kalėdos, Eglutė, baras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?