Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-19

Kavinės darbuotojai atsisakė parduoti benamiui skirto maisto

  
Kavinės darbuotojai atsisakė parduoti benamiui skirto maisto
© Flickr.com
Geradaris, norėjęs pamaitinti benamį, susidūrė su baristos abejingumu.
Jei mes tai padarysime, būsime nubausti. Tai ne mūsų sprendimas, tokia stoties politika ir policijos nurodymas.

Londono Waterloo stoties lankytojas buvo nemaloniai nustebintas „Costa“ kavinės darbuotojų. Benamiui bandydamas nupirkti maisto vyras sulaukė pasipriešinimo ir draudimo tai daryti.

Operatorius ir žurnalistas Adrianas Pinsentas užfiksavo, kaip bandant nupirkti sumuštinį bei gėrimą benamiui kavinės darbuotojai nevykdė jo užsakymo. Vyrui buvo pranešta, kad maisto, skirto benamiams, pardavimas prieštarauja stoties politikai.
Barista paaiškino žurnalistui, jog už tokį elgesį jo laukia bausmė, tad jis, nors ir labai gaila, negalintis parduoti maisto vyrui, kuris iš gatvės atsivedė benamį. „Jei mes tai padarysime, būsime nubausti. Tai ne mūsų sprendimas, tokia stoties politika ir policijos nurodymas“, – sakė barista.
 
Darbuotojų nepaklausęs žurnalistas pasiėmė maistą ir palikęs pinigus ant stalo, išėjo. Vyro manymu, darbuotojai jam melavo arba kažkas juos įtikino, kad bus nubausti pardavę maisto tokioje situacijoje. Britų transporto bei Traukinių tinklo policija patvirtino, kad jie tokių sąlygų nenustatė. Policijos bei Waterloo stoties atstovų teigimu, kiekvienas prekeivis turi teisę parduoti maisto ir patiems benamiams, ir žmonėms, kurie nori maistą perduoti nuskriaustiesiems.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Benamiai, Waterloo,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...