Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-01

Keliautoju laiku prisistatantis vyras tikina žinantis, kas JK nutiks po „Brexit“

  
Keliautoju laiku prisistatantis vyras tikina žinantis, kas JK nutiks po „Brexit“
© Youtube.com

„Brexit“ chaosui nesimatant galo, keliautoju laiku save pristatantis asmuo teigia žinantis, kaip, palikusi Europos Sąjungą, atrodys ir elgsis Britanija.


Neva iš 2030-ųjų atvykęs Noah pasidalijo naujienomis, kurios nelabai patiks tiems 52 proc. britų, kurie referendume balsavo už šalies išstojimą iš ES. Youtube.com patalpintame vaizdo įraše tapatybės atskleisti nepanoręs vaikinas pasakoja, jog nepaisant to, kad ateityje šalis vis dėlto išstos iš ES, po kurio laiko JK vėl taps bloko nare.
„Grįžau tam, kad jums pasakyčiau tiesą ir viską, ką reikia žinoti apie ateitį, - kalba Noah, kurio pranašystė patalpinta „ApexTV“ kanale, tiriančiame įvairius paranormalius reiškinius. – Pirmiausia, Jungtinė Karalystė vėl prisijungs prie Europos Sąjungos. Ateityje ES narės susijungs į vieną didelę valstybę, o JK taps lyg ES apskritimi.“
 
Noah tikina, kad šioje naujoje valstybėje vyraus viena valiuta, o svaras ir euras taps nebeaktualūs.
 
Vaikinas taip pat liepė ruoštis drastiškiems globalinio atšilimo sukeltiems pokyčiams, dėl kurių pakis ne tik oro temperatūra, bet ir aplinkos vaizdas.
 
„Nežinau, ką jums ir pasakyti, bet globalinis atšilimas – didelė problema. Turite kuo skubiau kažką pakeisti, jei nenorite, kad padidėtu temperatūra ir viskas pasikeistų“, - tęsė jis.
 
Jei to dar nebūtų gana, Noah siunčia atskirą žinutę britams. Jis teigia, kad jų galvose ateityje bus implantuotos specialios mikroschemos, padidinančios smegenų talpą net šešis kartus. Dar viena mikroschema bus implantuota į piliečių riešus. Ši reguliuos jų fizinę ir psichologinę sveikatą.
 
Ar tikėti šiuo vaikinu, priklauso tik nuo jūsų pačių.
 
  

Žymos: JK, Ateitis, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?