Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2017-11-09

Keturių vaikų motina su naujagimiais trinukais priversta gyventi mažyčiame kambaryje

  
Keturių vaikų motina su naujagimiais trinukais priversta gyventi mažyčiame kambaryje Toni Bell su vaikais laukia socialinio būsto.
Toni Bell žurnalistams pasakojo, kad nesijaučia gerai gyvendama iš pašalpų.

Jauna keturių vaikų motina teigia, kad kartu su dukra ir šešių mėnesių trinukais yra priversta gyventi mažame kambaryje motinos name, nes savivaldybė moteriai nesuteikia socialinio būsto.

Kol 24-erių Toni Bell laukia socialinio būsto, moteris teigia esanti priversta su trijų metų dukra miegoti vienoje lovoje, o trys naujagimiai miega atskiruose ant žemės padėtuose lopšiuose.
„Visa situacija man kelia didelį nerimą. Visiškai neturime vietos ir tai nėra tokia aplina, kurioje norėčiau auginti savo vaikus. Trijų metų vaikas neturėtų dalintis lova su savo motina, o penki žmonės neturėtų gyventi viename kambaryje. Mano trinukai baigia išaukti savo Mozės lopšius.”, - pasakojo jauna motina.
 
Edinburgo savivaldybė pasiūlė motinai su vaikais laikinai keltis į viešbutį, tačiau T.Bell teigia, kad nenori su vaikais gyventi tokiomis sąlygomis: „Mums reikia trijų miegamųjų namo, kuriame saugiai galėčiau auginti savo atžalas”.
 
Toni Bell žurnalistams pasakojo, kad nesijaučia gerai gyvendama iš pašalpų, tačiau šiuo metu neturi jokio kito pasirinkimo. Moteriai diagnozuota kaulų liga, dėl kurios yra sutrumpėję moters kojų kaulai, motina nuolat patiria skausmą, jau sunku pakelti savo keturis vaikus, o su jais palikti namus tampa vis labiau sudėtinga.
 
pasak jaunos moters, vaiko tėvas vaikus lanko tris, keturis kartus per savaitę, tačiau vyras taip pat gyvena vieno kambario bute ir negali apgyvendinti keturių savo atžalų.
 
Edinburgo savivaldybė patvirtino, kad šiuo metu laukiančiųjų socialinio būsto sąrašas – labai ilgas, o trijų miegamųjų būstai prieinami pasitaiko daug rečiau.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Daugiavaikė šeima, Socialinis būstas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!