Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-20

Kiemsagrių sąmokslas – pokštas

  
Kiemsagrių sąmokslas – pokštas
© Mirror
Benediktas XVI Didžiojoje Britanijoje.

Šeši kiemsargiai, kurie buvo įtariami pasikėsinimo prieš Popiežių organizavimu, buvo sulaikyti dėl to, jog vienas kolega nesuprato jų pokšto. Apie tai praneša bulvarinis laikraštis „Mirror“.

mal" style="margin-top:0cm;margin-right:15.0pt;margin-bottom: 12.0pt;margin-left:0cm;mso-outline-level:2">Rugsėjo 16 d. begerdami arbatą kiemsargiai kalbėjo apie Popiežiaus vizitą Britanijoje ir vienas jų teigė, jog Benediktą XVI nušauti būtų nelengva, nes automobilis neperšaunamas. Kitas bičiulis pasiūlė naudoti granatsvaidį, kurio sprogmuo tikrai sunaikintų pontifiko automobilį. Kiemsargiai pasijuokė ir pakeitė pokalbio temą.

Kiemsargių pokalbį girdėjęs kolega iš kompanijos „Veolia Environmental Services“ apie tai suskubo pranešti policijai. Policijai jis teigė, kad bičiuliai žino Popiežiaus kelionės maršrutą, o gatvėje pasirodys prieš kelias valandas iki renginio pradžios. Policija nedelsdama apie tai pranešė Skotland Jardui.

Šeši afrikietiškos kilmės 26-50 metų kiemsargiai buvo suimti praėjusį penktadienį. Po detalios apklausos jie buvo paleisti.

Romos popiežius Benediktas XVI į Britaniją atvyko rugsėjo 16 d. keturioms dienoms, kurių vieną praleido Londone.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.