Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2017-01-03

Konkurso „Mieliausias laiškas Kalėdų Seneliui” nugalėtoja Vytautė apie daiktus nesvajoja

  
Konkurso „Mieliausias laiškas Kalėdų Seneliui” nugalėtoja Vytautė apie daiktus nesvajoja
© asmeninio albumo foto.
Mergaitė prašė ne žaislų ar daiktų, o to, ko už pinigus negali nusipirkti joks pasaulio žmogus
Mergaitė laiškus Kalėdų Seneliui rašo kasmet.

Į portalo tiesa.com skelbtą kalėdinį konkursą „Mieliausias laiškas Kalėdų Seneliui” suplaukė daug nuoširdžių laiškų. Vaikai juose nuoširdžiai išsakė savo norus: vieni norėjo naujo telefono, kiti – žaidimų, treti – sesės, o kai kurie tiesiog laimės.

Konkurso nugalėtoja, sulaukusi daugiausia „like” naujienų ir skelbimų portalo Tiesa.com „Facebook” paskyroje tapo aštuonmetė Vytautė Mažionytė iš Enfieldo Londone, kuri savo laiške Kalėdų Senelio prašė trijų dalykų: meilės, sėkmės ir laimės visiems žmonėms.
Mergaitė laiškus Kalėdų Seneliui rašo kasmet ir tiki, jog jis visada perskaito visus jam parašytus visų vaikų laiškus ir pildo juose surašytus norus.
 
Konkurso nugalėtoja mano, jog kiti vaikai Kalėdų Senelio prašė kažko, kas kainuoja pinigus, o ji jau turinti viską, ko jai reikai – šeimą, kuri ją palaiko ir myli, todėl paprašė laimės ir sėkmės.
 
Portalo Tiesa.com skelbtame konkurse dalyvauti nusprendė ne pati Vytautė, o jos mama Lina Mažionienė. Pasak moters, panašiuose konkursuose jų šeima niekada nedalyvaudavo, bet Vytautės kalėdinis laiškas sujaudino ir ją, ir jos vyrą, ir šeimos draugus.
 
 
Juk mergaitė prašė ne žaislų ar daiktų, o to, ko už pinigus negali nusipirkti joks pasaulio žmogus. Mama pasakojo, jog Vytautė yra stropi mokinė ir atkakli mergaitė. Jis mokosi šokti, todėl jos veikloje jai sėkmės reikia labiau, nei materialių dovanų.
 
Nusiųsdama dukros laišką į konkursą, L. Mažonienė sugalvojo dukrai padaryti siurprizą ir parodyti, jog už tokius gražius ir gerus jos norus galima tikėtis gero ir gražaus atpildo.
Mamos sprendimas dukros laišką pateikti konkursui buvo siurprizas Vytautei. Kad dalyvauja konkurse, ji sužinojo tik tuomet, kai laiškas jau buvo patalpintas portale ir susilaukė daug dėmesio ir palaikymo. Tiesa, laimėti mergaitė nesitikėjo.
 
 
„Laimėti nesitikėjau, nes daug žmonių gali paprašyti gražių dalykų, o ateities nuspėti neįmanoma”. Kiek optimisteškesnė buvo mama: „Nepasakyčiau, kad buvau užtikrinta dėl pergalės, bet tikrai tikėjausi. Be to žinojau, kad mus palaikys artimieji ir draugai. Žinoma, konkurse buvo ir kitų gražių, nuoširdžių laiškų. Mane sujaudino antrąją vietą užemęs Adrianos laiškutis”.
 
Ir Vytautė, ir jos mama nuoširdžiai dėkoja visiems draugams ir artimiesiems už palaikymą.
 
„Tiesai” Vytautė sakė, kad labai džiaugiasi savo pergale. Mergaitė dar neturėjo savo asmeninio planšetinio kompiuterio, o iškovotu prizu ketina dalintis su visa šeima.
 
 
 
 
  

Žymos: Konkursas, Kalėdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!