Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-06-09

Kritikos pliupsnis JK vyriausybei – iš arkivyskupo lūpų

  
Kritikos pliupsnis JK vyriausybei – iš arkivyskupo lūpų Arkivyskupas R..Williamsas daugiausia kritkavo švietimo ir svekatos sektorių pertvarkas.

Kenterberio arkivyskupas Rowanas Williamsas sukritikavo Davido Camerono koalicinės vyriausybės vykdomas reformas. Dvasininkas straipsnyje pareiškė, kad „radikalūs“ valdžios veiksmai kelia pyktį ir nusivylimą.

Anot jo, „reformos, už kurias niekas nebalsavo yra stumiamos neįtikėtinai greitai“. Daugiausia kritikos vyriausybė sulaukė dėl sveikatos apsaugos ir švietimo sistemų pertvarkų. Arkivyskupo nuomone, tokiame kontekste „lieka visiškai neaišku, kas yra demokratija“. Jis pridūrė, kad visuomenė pasipiktinusi, nes žmonėms nebuvo paaiškinta, kodėl reikia būtent tokių pertvarkų, kokios vykdomos dabar.
Savo ruožtu, premjeras D.Cameronas atsikirto, kad R.Williamsui „niekas nedraudžia išsakyti savo požiūrio politiniais klausimas“, tačiau vyriausybės vadovas „visiškai nesutinka su išsakytais argumentais“.
 
„Aš niekada nebuvau tas, kuris sakytų, kad bažnyčia turi likti politinių įvykių nuošalyje, tačiau aš visiškai nesutinku su daugeliu išsakytų teiginių. Ypatingai prieštarauju toms mintims, kurios kritikuoja mūsų veiksmus dėl skolos, gerovės ir išsilavimo“, - kalbėjo D.Cameronas.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)